Laukia rimti pokyčiai: naujasis meras sieks suformuoti naują valdančiąją daugumą

0
1096

Naujai išrinktas Radviliškio rajono meras Vytautas Simelis paaiškėjus rezultatams atvirai prakalbo apie galimus didelius pokyčius rajono taryboje. Jis sieks suformuoti naują valdančiąją daugumą.

Sekmadienio vakarą suskaičiavus balsus V.Simelis viešai teigė, kad pirmiausia tęs „gerus pradėtus darbus“, bet sieks pasikeitimų taryboje. Valdančiąją koaliciją Radviliškyje šiuo metu sudaro konservatoriai su „valstiečiais“.

V.Simelis realiai žiūri į situaciją. Jo žodžiais, gerus pradėtus darbus reikia tęsti, nereikia kardinalių pasikeitimų. Pirmi jo darbai – susitarimas, ieškojimas bendros komandos taryboje, kad būtų sudaryta tvirta rimta tarybos dauguma.

„Reikalingi pokyčiai, tai, kas buvo iki šiol, manęs netenkino, ta vienpartinė sistema Radviliškyje tikrai įgriso visiems, aš manau, kad daugiau laisvės bus duoda visoms partijoms, judėjimams, manau, kad įnešiu daugiau demokratijos Radviliškio rajone“, – kalbėjo šiuo metu savivaldybės Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjo pareigas einantis V. Simelis. Savo būsimais partneriais taryboje kol kas mato visus, tik mažiausiai konservatorius ir krikščionis.

Palikti komentarą

avatar