Radviliškio rajono savivaldybės mero rinkimus laimėjo V. Simelis

0
3639
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Preliminariais VRK duomenimis, Radviliškio rajono savivaldybės mero rinkimus laimėjo Lietuvos žaliųjų sąjungos iškeltas kandidatas Vytautas Simelis. Jis gana ženkliai nurungė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų kandidatę Jolantą Margaitienę.

VRK duomenimis, V.Simelis surinko 59,24 proc. rinkėjų balsų, t.y. už jį balsavo 5851 rajono rinkėjų. J. Margaitienė V.Simelį nurungė tik dvejose (Pociūnėlių ir Vėriškių) rinkimų apylinkėse.

V. Simelis debatų metu yra sakęs, kad žada daugiau skirti dėmesio rajonui. „Reikia atkreipti dėmesį, kad Radviliškio rajonas nėra tik Radviliškio miestas. Reikia dėmesį kreipti į visą rajoną. Mes turime daug puikių veikiančių bendruomenių. Jos yra varikliai tuose kaimuose. Reikia jų veiklą skatinti“, – teigė V. Simelis. Jis iki šiol ėjo savivaldybės Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjo pareigas.

Laukia rimti pokyčiai: naujasis meras sieks suformuoti naują valdančiąją daugumą

Kaip šiandien spaudos konferencijos metu pagarsino VRK atstovai. rinkimai vyko sklandžiai, rinkėjai, nors ir negausiai, bet keliavo į rinkimų apylinkes, VRK nebuvo fiksavusi grubių, šiurkščių rinkimų įstatymų pažeidimų. Balsavimas rinkimų apylinkėse sekmadienį vyko iki 20 valandos. Rinkimų teisę turi 30 tūkst. 858 rinkėjai.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar