Liberalų išmislas: lauko išvietėse skaitliukai

0
1147
Lauko tualetų savininkų laukia neramūs laikai - valdžia kontroliuos, kiek tuštinsis piliečiai.

Europa spaudžia Lietuvą dėl neįvykdytų įsipareigojimų vandentvarkos srityje, o sostinės valdžia šią naštą sugalvojo perkelti ant tų, kurie dar turi lauko tupyklas.

Liberalas Aplinkos ministras S.Gentvilas paruošė siurprizą: nusprendė sukurti sistemą, kuri skaičiuos tualetų turinį. Jei bus per mažai pridaryta, teks mokėti baudą.

Nežinia, ar pats sugalvojo, ar kas patarė, bet Liberalų partijos deleguotas aplinkos apsaugos ministras Simonas Gentvilas šį kartą kirto iš peties: jo vadovaujama ministerija nusprendė kurti informacinę sistemą. Ir ne bet kam, o lauko tualetų kontrolei ir net jų turiniui. Skamba beprotiškai, bet Jūs tikrai perskaitėte teisingai, nes ministerijos biurokratai nori žinoti lauko išviečių turinį.

Informacinės sistemos sukūrimui numatyta nemaža suma: vienas milijonas eurų. Jei projektas pavyks, tai informatikų ir kitų IT specialistų sukurta sistema turės suregistruoti visas Lietuvoje esančias lauko būdeles, jų lankytojus ir teoriškai apskaičiuos, kiek minimaliai būdelės savininkas ir jo šeimos nariai galės ten nusilengvinti. Pajuokaujant galima pasakyti, kad valdininkai gerokai pažvelgė į priekį, nes atsižvelgus į sparčiai kylančias maisto kainas yra didelė tikimybė, kad lauko išvietės turinys gali būti nepakankamas, todėl pagal liberalų standartus teks tų tupyklų savininkams dar ir susimokėti. Taip, taip, iki 300 eurų. Neturite kur prisijungti? Tai ne milijoninės sistemos sumanytojų problema, o Jūsų. Ir susimokėję 300 eurų baudą, galės nemaža dalis Lietuvos skurdžių tuštintis tarsi karaliai, papildę valstybė biudetą. Tad visi lauko tualetų savininkai bus priversti kontroliuoti save ir tuštintis nei per daug, nei per mažai. O jei savęs nekontroliuos, tada kontroliuos liberalų pasamdyti informatikai.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia