„Lidl Lietuva“ išlaiko lyderio poziciją: siūlo didžiausią vidutinį atlyginimą tarp prekybos tinklų

0
444

„Lidl“ ir toliau išlieka lyderiu pagal atlyginimų vidurkį tarp didžiausių šalies prekybos tinklų. Remiantis naujausiais „Rekvizitai.lt“ rugsėjo mėnesio duomenimis, vidutinis darbo užmokestis „Lidl Lietuva“ siekė daugiau nei 1,5 tūkst. eurų ir beveik penktadaliu lenkė antroje vietoje esantį prekybos tinklą.

„Lidl Lietuva“ personalo vadovė Sandra Savickienė pasakoja, kad prekybos tinklas nuo pat veiklos Lietuvoje pradžios turi aiškų tikslą – darbuotojams garantuoti orų ir sąžiningą darbo užmokestį. „Visuomet siekiame užtikrinti visapusišką mūsų komandos narių gerovę, investuojame į darbo sąlygų gerinimą ir norime, kad visi „Lidl Lietuva“ dirbantys žmonės jaustųsi įvertinti. O atitinkamas atlygis už atliktą darbą – vienas geriausių būdų norint tai įgyvendinti.

Naujausi duomenys rodo, kad vidutinis darbo užmokestis mūsų organizacijoje siekia 1568,07 eurų ir yra beveik penktadaliu didesnis nei antroje vietoje esančio prekybos tinklo. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti konkurencingiausią atlyginimą rinkoje“, – sako S. Savickienė. Atlygis vis dar lemia darbovietės pasirinkimą „Lidl Lietuva“ personalo vadovės teigimu, darbuotojams atlygis yra vienas iš veiksnių, lemiančių darbdavio pasirinkimą.

„Nuolat vykdome kandidatų, norinčių dirbti mūsų prekybos tinkle, apklausą. Jos metu gautus rezultatus vertiname ir stebime vyraujančias tendencijas. Pastarosios nesikeičia jau kurį laiką, nes darbo užmokestis išlieka vienu pagrindinių motyvacijos rodiklių, greta įmonės reputacijos, darbo vietos, naujų iššūkių ir karjeros galimybių“, – teigia S. Savickienė.

Karjeros pokyčiai – beveik 200 darbuotojų

Pasak „Lidl Lietuva“ personalo vadovės, siekiant aukštesnio atlyginimo svarbu ne tik darbuotojų lojalumas, bet ir profesinis augimas: „Mūsų organizacijoje veikia Talentų valdymo procesas, kai vertiname darbuotojo įgūdžius, potencialą. Pasiekęs gerų darbo rezultatų, žmogus kyla karjeros laiptais, o kartu didėja ir jo darbo užmokestis. Per šiuos metus pakilti pareigose jau spėjo beveik 10 proc. visų „Lidl“ organizacijos darbuotojų.“ Ji priduria, kad atsižvelgiant į pragyvenimo lygį šalyje ir situaciją darbo rinkoje, pavasarį prekybos tinklas visų „Lidl“ parduotuvių darbuotojų atlyginimus padidino iki 10 proc., nepriklausomai nuo to, ar darbuotojas užima pardavėjo, asistento, parduotuvės vadovo pavaduotojo ar vadovo pareigas.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 50 prekybos tinklo parduotuvių 20-tyje šalies miestų – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine bei Šilutėje. Įmonėje šiuo metu dirba virš 2 tūkst. darbuotojų.

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments