Radviliškietė vos neprarado gyvybės – plėšikas Šiauliuose jai peiliu perdūrė pilvą dėl 10 eurų

0
1152
Banditas peiliu perdūrė radviliškietei pilvą.
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

52 metų Šiauliuose dirbanti radviliškietė lapkričio 10 – ąją dieną pabaigusi darbą po 17 val. žingsniavo Dubijos gatve. Ties bendrabučiais prisiartinęs 37 metų vyras čiupo jos rankinę rankinę ir jau norėjo sprukti, tačiau užpultoji pasipriešino ir net pabandė ją užpuolusį banditą sulaikyti.

Deja, ne tik jėgos buvo nelygios, bet ir banditas išsitraukė peilį ir dūrė savo aukai į pilvą. Sužalota ir labai išsigandusi radviliškietė šiaip ne taip sugebėjo pasiekti netoli esančią vyro darbovietę. Ten jai buvo iškviesta greitoji pagalba ir atskubėjo policijos pareigūnai. Nukentėjusioji buvo nuvežta į ligoninę.

Plėšimą pradėję tirti policijos kriminalistai pabendrauti su nukentėjusiąja negalėjo, todėl tai labai apsunkino tyrimą. Pareigūnai rankų nenuleido ir tyrimą dėl plėšimo pradėjo nuo dar tą patį vakarą atrasto radviliškietės pagrobtos piniginės. Atsitiktinis praeivis rado moteriai priklausančią piniginę, kuri buvo išmesta į šiukšliadėžę ir ją perdavė policijai. Piniginėje nebebuvo nei pinigų, nei banko mokėjimo kortelės. Paaiškėjo, kad ja vienoje parduotuvėje nekontaktiniu būdu atsiskaityta už prekes, kurių bendra vertė – 40 eurų, ir mėginta dar du kartus atsiskaityti, tačiau nesėkmingai, nes sąskaitą jau buvo spėta užblokuoti.

Rinkdami tyrimui reikšmingą informaciją, Šiaulių kriminalistai nustatė, kad užpuolikas vilkėjo ryškiai mėlyną striukę. Kitą dieną pareigūnai tęsdami darbą nusikaltimo įvykdymo mikrorajone prieš vidurdienį pastebėjo tokia striuke vilkintį vyrą. Tai ir buvo moters apiplėšimu bei sužalojimu įtariamas vyras. Jis buvo nedelsiant sulaikytas ir uždarytas į policijos areštinę. Tačiau tyrėjai jokių procesinių veiksmų atlikti negalėjo, nes 37 metų plėšimu įtariamąjį kamavo narkotinė abstinencija ir bendravimas su juo buvo neįmanomas.

Sulaikytasis – neturintis nuolatinės gyvenamosios vietos, teisėsaugos pareigūnams labai gerai žinomas asmuo, nes daug kartų teistas už turtinius nusikaltimus įvairiose Lietuvos vietose.

 

Parengta pagal Šiaulių AVPK informaciją.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar