Lizdeikos gimnazijoje COVID-19 diagnozuotas mokinei, atvejis susijęs su židiniu ligoninėje

0
2657
Lizdeikos gimnazijos prezidentas Dovydas Paškauskas kreipėsi į Savivaldybę dėl mokinių motyvacijos ragindamas valdžią leisti moksleiviams grįžti į klases.

 

Penktadienį rytą, prieš prasidedant pamokoms, visuomenės sveikatos centro specialistai informavo Radviliškio ligoninės Lizdeikos gimnazijos vadovybę apie pirmąjį COVID-19 atvejį šioje švietimo įstaigoje.

Anot minėtos švietimo įstaigos direktorės Inos Bajarauskaitės, koronavirusas buvo diagnozuotas trečiokei. Šiuo metu stengiamasi išsiaiškinti visus kontaktus, bendradarbiaujama su visuomenės sveikatos centro specialistais.

Siekiant užkirsti kelią galimam koronaviro plitimui imtąsi maksimalių saugumo priemonių – savarankiškai apsispręsta dvi savaites ugdymą organizuoti tik nuotoliniu būdu.

“Siekiame apsaugoti kitus. Tokį sprendimą priėmė švietimo įstaigą, tokio reikalavimo iš niekur nebuvo”, – teigė I.Bajarauskaitė.

Visi keturi su mokine kontaktavę mokytojai ir mokiniai šiuo metu jau yra saviizoliacijoje. I.Bajarauskaitė buvo informuota, kad šis atvejis mokykloje yra susijęs su židiniu VšĮ Radviliškio ligoninėje.

Užkratas šalyje plinta, tęsiamas tyrimas Radviliškio ligoninėje

Palikti komentarą

avatar