Mero testas neigiamas, tačiau serga jo artimiausios darbinės aplinkos žmonės

0
1163
Nuo visuomenės užsidariusioje Savivaldybėje durys netikėtai plačiai atsivėrė per mero gimtadienį tik išrinktiesiems, atėjusiems asmeniškai pasveikinti A.Čepononio į mero kabinetą.
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Šiandien Radviliškio rajono savivaldybės administracijoje buvo tęsiamas masinis darbuotojų testavimas po to, kai paaiškėjo apie mažiausiai tris atvejus. Nors Savivaldybės atstovai nenori komentuoti, tačiau COVID-19 protrūkis sutapo su A.Čepononio gimtadieniu. Anot anonimais norėjusiais išlikti šaltiniais iš Administracijos, praėjusią savaitę pas į Seimą išrinktą savivaldybės vadovą atėjo nemažai asmenų, norinčių jį pasveikinti.

Kol kas Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai nepatvirtino, tačiau vidiniai šaltiniai nurodo, kad serga specialistė, artimai dirbanti mero A.Čepononio aplinkoje. Todėl testuotis privalėjo ir meras su žmona, kuri dirba civilinės metrikacijos specialiste. Anot A.Čepononio, jis su sutuoktine testavosi lapkričio 7 dieną, vos dviems dienoms praėjus po gimtadienio. Tiesa, ir šiandien jis sakė dirbęs nuotoliniu būdu.

Antrasis asmuo, kuriam nustatytas COVID-19 atvejis, susijęs artimais santykiais su vienu Tarybos nariu iš valdančiosios daugumos. Konservatorių politikas buvo nepatenkintas išgirdęs klausimą apie priverstinę izoliaciją ir atsisakė komentuoti situaciją. Tiesa, jis taip pat dalyvavo praėjusį ketvirtadienį vykusiame Tarybos posėdyje.

Kadangi paaiškėjo mažiausiai trys ligos COVID-19 atvejai, Administracijos direktorės Jolantos Margaitienės sprendimu buvo pradėtas masinis darbuotojų testavimas. Tai daroma siekiant užtikrinti tiek darbuotojų, tiek visuomenės narių , besikreipiančių su skirtingais klausimais į Savivaldybės administraciją, saugumą.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar