Po mero gimtadienio Savivaldybėje įsipliekė koronaviruso židinys

0
2793
Įsigyk bilietusKETBILIETAI
Redakciją pasiekė bent kelios SMS žinutės, kad Radviliškio rajono savivaldybės ir jos administracijos darbuotojai labai sunerimo dėl besiplečiančio COVID-19 židinio Savivaldybėje. Beje, praeitą savaitę daug žmonių ėjo į Savivaldybę sveikinti mero Antano Čepononio su 61 -uoju gimtadieniu, todėl nežinia, kiek liga galėjo paplisti. Būtent neatsakingumą daugiausiai ir akcentuoja pasipiktinę darbuotojai.
Informaciją apie infekcijos židinį neseniai telefonu patvirtino Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė. Pasak jos, šiuo metu net trims administracijos darbuotojams yra patvirtintas Covid-19.
Apie pirmą atvejį buvo sužinota praėjusį penktadienį. Visi darbuotojai, anot direktorės, iki šiol dirbo mišriu būdu – kai kuriomis dienomis dirbo nuotoliniu būdu, o kitomis – Savivaldybės pastate. J.Margaitienė neneigia, kad infekuotieji darbuotojai turėjo kontaktą su interesantams. Bet valdininkė ramina, nes jiems esą nereikėtų sunerimti dėl savo sveikatos, kadangi visi turėti kontaktai buvo saugūs, paisant visų savivaldybėje dėl karantino priimtų reikalavimų.
Savivaldybės administracijos direktorės teigimu, visi koronavirusu sergantys darbuotojai jaučiasi gerai, gydosi namuose, paisydami saviizoliacijos reikalavimų. Teigiama, kad ši situacija savivaldybės darbo kol kas nesutrikdė.
“Visuose savivaldybės skyriuose iki šiol dirba mažiausiai po vieną darbuotoją, paslaugų teikimas gyventojams nėra sutrikdytas”, – teigė J. Margaitienė. Anot jos, šiuo metu Savivaldybėje vykdomas masinis darbuotojų tyrimas. Papildomos saugos priemonės nebus įvedamos esą dėl to, kad ir iki šiol Savivaldybėje buvo dirbama, paisant ypatingai griežtų reikalavimų. Pati J. Margaitienė testą darėsi prieš keletą dienų. Jo rezultatas buvo neigiamas.
TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar