Nužudymas 111 bute: galėjo atimti gyvybę, nes panoro svetimos moters

0
3513
Stiklo gatvės daugiabučio Nr.4 111 bute įvykusi žmogžudystė galėjo būti dėl moters.

Aiškėja daugiau detalių apie žmogžudystę Radviliškio mieste esančioje Stiklo gatvėje. Labai tikėtina, kad nužudymas galėjo įvykti buto šeimininkui susipykus su svečiu dėl moters, kuri kartu dalyvavo mirtimi pasibaigusiose išgertuvėse.  Bendrabučio 111- ojo buto šeimininkas Gintautas Voksva, įsileisdamas į svečius net keturiolika kartų teistą 47 metų Modestą Švagždį nenujautė, kad tokiu būdu pasirašo sau mirties nuosprendį. 

Girtavo su kompanija

Ilgojo Vėlinių savaitgalio išvakarėse bedarbis 55 metų Gintautas Voksva savo namuose leido ne vienas – kompaniją be Modesto palaikė ir pusamžė moteris. Anot Gintautą pažinojusių žmonių, su juodbruve moterimi vyrą siejo itin artima draugystė. Kaip įprasta šiame Savivaldybės skirtame bute, jame buvo girtaujama ir lėbaujama. Tą patvirtina ir artimiausi kaimynai.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė sakė, kad iš karto po įvykio pareigūnai apklausė daug žmonių. Vis tik ji neatskleidė, ar išgertuvėse dalyvavusi moteris taip pat apklausta – tai, anot jos, vis dar ikiteisminio tyrimo smulkmenos, kurių nereikėtų atskleisti.

Socialiniame savivaldybės bute, kuriame ne vienerius metus gyveno nužudytasis, buvo dažnai girtaujama. Tiesa, anot šalia gyvenančių gyventojų, ramus Gintė su kaimynais į konfliktus nesiveldavo ir buvo labai ramaus charakterio, nepaisant jo polinkio į alkoholį. Apie vyrą teigiamai atsiliepia ir tame pačiame name esančios maisto prekių parduotuvės “Aibė” pardavėjos.

“Ištroško” meilės?

Aukštas, tvirtai sudėtas Modestas Švagždys visai neseniai buvo paleistas iš įkalinimo įstaigos. Kalėjimuose vyras praleido ne vienerius metus ir iš jų išėjęs laisvėje ilgai neužsibūdavo. Kol kas, anot policijos atstovų, nužudymą narpliojantiems ikiteisminį tyrimą atliekantiems tyrėjams nepavyko išsiaiškinti siaubingo nusikaltimo priežasčių ir motyvų.

Bet namo gyventojai jau turi savo versiją – buvęs kalinys norėjo atsigriebti už laiką, praleistą už spygliuotos tvoros. Neatmetama, kad apsvaigus nuo alkoholio ir pasinaudojus situacija, jis siekė sugulti su Gintautui artima drauge. Žinoma, buto šeimininkas neturėjo būti labai patenkintas tokiu svečio chamišku elgesiu, tad akivaizdu, kad tarp vyrų kilo konfliktas. Kad lemtingąjį vakarą bute buvo girdimas triukšmas, patvirtino ir greta gyvenanti kaimynė. Žinoma, sakė ji, ten triukšmaudavo pakankamai dažnai ir bildesys nebuvo kažkuo ypatingas.

Galėjo išgelbėti

Panašu, kad Gintauto gyvenimo būdas pakišo koją laiku gauti pagalbą. Kadangi dažnas girtavimas ir nuolatiniai iš 111-ojo buto sklindantys triukšmai buvo tapę rutina, tad net šalia gyvenanti kaimynė nesiryžo kviesti pareigūnų. O po to stojo tyla.

Kadangi Gintautas dažnai negrįždavo į namus po kelias paras, savaites ar net mėnesį, tai per porą dienų jo ir nepasigedo. Tačiau nužudytojo pasigedo viena jo pažįstamų, kuri sunerimusi ant kojų pakėlė visus. Tada ir išaiškėjo, kad Gintautas nebegyvas su ant veido esančiomis smurto žymėmis.

“Jei būčiau žinojusi, kad taip yra, tikrai būčiau kvietusi pagalbą, policiją. Paskutinį kartą triukšmą girdėjau spalio paskutinę dieną, o po kelių dienų suvažiavo visi – greitoji, policija ir kiti. Mačiau, kaip išnešė kūną. Jei tik būčiau žinojusi, tikrai būčiau paskambinusi. Gal ir būtų jam padėję…”, – apgailestavo kaimynė.

 

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia