Mirus naujagimiui pareigų neatlikimu apkaltinta ginekologė iš Radviliškio poliklinikos

0
14627
Dėl išnešioto ir sveiko kūdikio mirties pradedamas ikiteisminis tyrimas. Tarnybinių pareigų neatlikimu įtariama ginekologė iš Radviliškio PSPC. Asociatyvi nuotrauka.
Spalio 29 dieną Panevėžio ligoninėje mirė naujagimis. Tėvas kreipėsi į policiją su pareiškimu. Jame apkaltinta Radviliškio rajono pirminės sveikatos priežiūros centro akušerė ginekologė, dėl kurios galimų tarnybinių pareigų neatlikimo sveikas naujagimis gimė negyvas. Gimdyvė šiuo metu dėl komplikacijų vis gydoma Panevėžio ligoninės reanimacijos skyriuje.

Panevėžio ligoninės atstovai situacijos nekomentuoja. Vytautas Riaubiškis, komunikacijos specialistas: “kadangi tai konfidenciali informacija, detalių apie ligonę pateikti negalime.”

Radviliškio rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Irena Janušonienė kol kas nieko pakomentuoti taip pat negalėjo. Anot poliklinikos vadovės, jai tokia informacija dar nebuvo žinoma.

Šiaulių apskrities vyriausiame policijos komisariato atstovė spaudai G.Smagriūnienė patvirtino, kad gautas pareiškimas. Anot jos, yra pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 229 straipsnį dėl tarnybos pareigų neatlikimo. Jei būtų įrodyta medikės kaltė, jai grėstų iki dvejų metų kalėjimo.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia