Teisme nagrinėjama byla dėl eismo perėjoje tragiškai pražudyto A.Berniko

0
1903
Praėjus metams, žmogų perėjoje partrenkusio ir palikusio bejėgiškoje būklėje D.Ugianskio byla atsidūrė teisme.

Lapkričio 4 dieną Radviliškio rūmuose toliau bus nagrinėjama baudžiamoji byla dėl beveik prieš metus Radviliškyje įvykusio tragiško eismo įvykio.  Jo metu buvo sunkiai sužalotas per pėsčiųjų perėją ėjęs Lietuvos geležinkeliuose dirbęs 50-metis A.Bernikas , kuris vėliau nuo patirtų sunkių sužalojimų ligoninėje mirė. Automobilį vairavęs Dovydas Ugianskis iš eismo įvykio vietos pabėgo. Bylą nagrinėjanti teisėja Vilma Šiukštienė nutarė apklausti liudytojus.

Spalio 17 dieną pirmame posėdyje buvo pradėta iš esmės nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje kaltinamasis D.Ugianskis kaltinamas tuo, kad vairuodamas kelių transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo taisykles, dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio žuvo žmogus. Be to, jis dar kaltinamas tuo, kad paliko be pagalbos nukentėjusįjį, kai grėsė pavojus jo gyvybei.

Per pirmąjį teismo posėdį D.Ugianskis davė parodymus ir pagal pareikštus prokuroro kaltinimus savo kaltę pripažino visiškai. Bet teismas sprendė klausimą dėl sutrumpinto įrodymų tyrimo taikymo. Teismas paskelbė protokolinę nutartį dėl tolimesnės procesinės eigos byloje, kuria nutarta netaikyti sutrumpinto įrodymo tyrimo ir į kitą posėdį kviesti visus liudytojus, nurodytus kaltinamajame akte.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia