Moksleivio smaugimas – auklėjimo priemonė Gražinos mokykloje?

0
10510
Dovanos

Šiandien Radviliškio miesto pagrindinėje mokykloje įvyko incidentas.  Iškviesti buvo medikai, prireikė ir policijos įsikišimo. Mokinio mama tvirtina, kad 15 metų sūnų smaugė dviese: socialinis darbuotojas Vitalijus Kuranda ir kūno kultūros mokytojas Viktoras Juozapaitis. Mokyklos direktorius Egidijus Dailidonis tikina, kad vyksta tyrimas, tačiau pagal vadovo surinktą pirminę informaciją – fizinis smurtas prieš netinkamai besielgusį mokinį nebuvo panaudotas. 

Anot Gražinos pagrindinės mokyklos direktoriaus, moksleivis pamokos metu elgėsi netinkamai ir žodžiais užgauliojo mokytoją. Todėl jis buvo nuvestas pas soc. pedagogą. Ten du suaugę pravedė pokalbį, po kurio prireikė medikų ir policijos pareigūnų įsikišimo.

Moksleivio mama Jurgita nevengė aštrių žodžių mokytojų atžvilgiu. Ji piktinosi sakydama, kad “šioje mokykloje dirba ne pedagogai, o parazitai, kurie gali kelti ranką prieš mūsų vaikus!”

Nors buvo iškviesta policija, radviliškietė sako, kad soc.pedagogas V.Kuranda perspėjo, jog ji nieko nepasieks. Pasak jos, V.Kuranda buvęs policijos pareigūnas, todėl kaltų niekas neras, nors jos vaikas buvo smaugtas.

Mokyklos direktorius E. Dailidonis sakė, kad atvykę medikai nepastebėjo smaugimo ar kitų fizinio smurto žymių ant mokinio. Tiesa, vadovas sutinka, kad fizinis smurtas – nebūtų toleruojama auklėjimo priemonė.

Jurgita tikina, kad medikai nesistengė tinkamai apžiūrėti jos 15 metų sūnaus. Tuo tarpu pareigūnai, tikina mama, užfiksavo žymes ant kūno ir net ant sūnaus kaklo.

 

 

Ankstesnis straipsnisRadviliškyje dirbantis ukrainietis tėvynės ginti taip ir nebesuspėjo
Kitas straipsnisRadviliškio medžiotojai aukoja lėšas Ukrainai paremti

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia