Radviliškyje dirbantis ukrainietis tėvynės ginti taip ir nebesuspėjo

0
20287
1953 metais gimusi moteris rasta negyva namuose Acokavuose. Pradėtas tyrimas.

Paskutinę vasario dieną nuo pat ryto Radviliškio miesto pakraštyje įmonės Nostra Sedes teritorijoje buvo rastas nebegyvas ukrainietis. 51 metų vairuotojo kūnas buvo rastas vilkiko kabinoje – atvykę į įvykio vietą greitosios pagalbos medikai padėti nebegalėjo, nes kūnas jau buvo sustingęs. Sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojui buvo konstatuota mirtis, o dėl jos priežasčių Radviliškio rajono policijos komisariate pradėtas tyrimas.

Kalbintas įmonės direktorius Dainius Šiurna pasakė, kad mirusysis nedirbo jo vadovaujamoje bendrovėje, ir laisvomis dienomis ilsėdavosi vilkike išnuomotoje teritorijoje. Kokia transporto įmonė nuomavosi teritoriją, vadovas nenorėjo atskleisti dėl etinių priežasčių. Bet jis patvirtino, kad tai nėra pačios didžiausios Radviliškyje veikiančios transporto įmonės.

Anot D.Šiurnos, ukrainietis buvo apsisprendęs vykti ginti tėvynės, tačiau nuo to jį perkalbėjo šeima. “Pirmadienį jį rado kabinoje jau nebegyvą. Gal širdis, gal kiti reikalai, ekspertizė parodys. Matyt, žmogui buvo ir daug nervų. Vairuotojas buvo apsisprendęs važiuoti namo ir kariauti prieš rusus. Mano žiniomis, jį nuo to atkalbėjo žmona. Vyras tikrai buvo labai susikrimtęs. Gal net ir vaikų žmogus turėjo, todėl viskas galėjo jam susidėti į krūvą. Gal neatlaikė streso širdis”, – pasakojo Nostra Sedes vadovas.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia