Moliūgų šventė 2019

0
562
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Šiaulių Rotary ir Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubai, vykdydami projektą „Atrask” ir siekdami už surinktas renginio lėšas padovanoti vaikams žieminius batukus, kviečia visus Šiaulių miesto gyventojus ir svečius į jau 4-tus metus organizuojamą „Moliūgų šventę“ Ch. Frenkelio vilos parke.

Parkas atidaromas – 2019 m. spalio 24 d. 17.30 val. Renginio pradžia 18.30 val.
Renginio metu bus eksponuojami net 700 šviečiančių ir lietuvių liaudies pasakų motyvais papuoštų moliūgų!

Ch. Frenkelio vilos parke lankytojai galės net tik pasigrožėti moliūgų-žibintų švieselių jūra, bet ir turės galimybę išgirsti X faktoriaus dalyvio, daugkartinio dainų konkursų nugalėtojo ir atlikėjo Evaldo Vaikaso dainų (garsu pasirūpins DJ renginistas) bei pasivaišinti karšta arbata ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių išvirta moliūgų sriuba, bei S.Daukanto gimnazijos mokinių išvirta moliūgų uogiene!!!

Niekas nėra matęs gardžiai pavalgiusio ir skaniai atsigėrusio liūdno žmogaus, dėl tos priežasties „Moliūgų šventėje 2019“ – „Cask215“!
Jie yra ratuoti, tad atvyksta į šventės vietą ir vaišina sultingiausiais, skonio receptoriais siekiančius dangaus ir nesvietiško jausmo suteikiančiais BBQ/GRILL patiekalais. Ši komanda rimtai nusiteikusi naikinti alkį!

Šventės draugai – Šiaulių miesto savivaldybė, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė, Šiaulių „Aušros“ muziejus, Šiaulių miesto švietimo įstaigos, Šiaulių dailės mokykla, DJ renginistas, El Bimbo, Cask215.

RENGINYS NEMOKAMAS! Todėl ateik ir atsinešk savo moliūgą!

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar