Muzikos mokytojas pamokoje smurtavo prieš Šeduvos gimnazistę

0
2779
Remiantis nauju planu, Alksniupių pagrindinės mokyklos devintokai turėtų būti ugdomi Šeduvos gimnazijoje.

Prieš savaitę Šeduvos gimnazijoje pamokos metu mokytojas panaudojo jėgą prieš moksleivę, – teigiama policijos pranešime. Anot įvykio detalių, 1963 metais gimęs vyras delnu trenkė 2008 metais gimusiai moksleivei.

Mokinė į gydymo įstaigas nesikreipė, bet pareiškimas dėl galimo sumušimo pateiktas tik vakar, spalio keturioliktąją dieną, per e.policija.lt. Mokykloje dabar nemažas sujudimas, o pareigūnai tikslinasi įvykio aplinkybes.

Jei pasitvirtintų įtarimai dėl nepilnametės sumušimo, mokytojui grėstų įkalinimas iki dvejų metų.

Laikinai Įstaigai vadovaujanti Daiva Kavaliauskienė sakė, kad tai nėra gimnazijos mokytojas, o atvykstantis iš muzikos mokyklos, o įtariamas smurtinis veiksmas įvyko Šeduvos gimnazijos patalpose, tačiau visai nėra susijęs su pačia gimnazija.

Radviliškio muzikos mokyklos direktorė Aurelija Stončiuvienė patvirtino žinanti apie incidentą. Ji sakė, kad dėl šio atvejo mokykloje buvo mokinės atstovai. Šiuo metu įstaigoje yra pradėtas vidinis tyrimas, o mokytojas laikinai nušalintas nuo pamokų, kurioje mokosi ir mergaitė. Ji taip pat informavo, kad atliekamos visos būtinos procedūros, tačiau daugiau nekomentavo.

4.7 3 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments