Naujas draudimas: nuo penktadienio nakties nebebus galima vykti į miestelius

0
2240
Planuojantiems keliones - nauji karantino draudimai. (gyvenimiskas.lt nuotr.)
Dovanos

 

Ketvirtadienio vidurnaktį ir visas velykines dienas nebebus galima vykti į miestelius ir miestus. Konkretesnę tvarką esą trečiadienį nustatys Vyriausybė. Tačiau jau dabar neabejojama, kad draudimai bus įvesti.

Naujam draudimui įgyvendinti bus pasitelkti pareigūnai. Jie tikrins įvažiavimus į miestus ir miestelius. “Taip pat bus paprašyta savivaldybių kai kuriuos kelius užtverti, kad turėtume mažiau tų patikros punktų“, – teigė Visuomenės informavimo grupės vadovas, premjero patarėjas Giedrius Surplys.

Pravažiuoti bus leidžiama išskirtiniais atvejais, į darbą ar į savo nuosavybę – sodybas ir panašiai. „Draudimas turėtų įsigalioti, kaip buvo svarstyta, nuo penktadienio – tai reiškia  Detalės bus rytoj, kai bus galutiniai sprendimai“, – sakė jis.

Dar vienas draudimas:

Nuo penktadienio – privalomas kaukių dėvėjimas

Karantino nepaisymas smarkiai smogs per kišenę. Pagal Seimo šią savaitę priimtas pataisas, baudos fiziniams asmenims už karantino taisyklių pažeidimą siekia nuo 500 iki 1500 eurų, įmonėms – nuo 1500 iki 6000 eurų. Anksčiau baudos fiziniams asmenims siekė iki 140 eurų, įmonėms – iki 600 eurų.

Ankstesnis straipsnisRadviliškio rajone jau ketvirtas atvejis, bet valdžia vis dar tyli
Kitas straipsnisIeškomas Anglijoje pradingęs pakruojietis

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia