Nauji kontrolės postai – visoje šalyje

0
509
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Per šią savaitę jau apgręžta daugiau kaip 900 be svarios priežasties patekti ne į savo gyvenamąją savivaldybę bandžiusių vairuotojų, 160 iš jų išrašyti protokolai. Policijos departamento atstovas atkreipia dėmesį, kad artėjantį savaitgalį šalyje gali atsirasti daugiau stacionarių kontrolės postų, patekimas į kurortinius miestus bus griežtai ribojamas. Pasak jo, policija taip pat sieks apriboti ir patekimą į susibūrimo centrais tapusius parkus, kalnus bei pažintinius takus.

R. Matonio teigimu, per dieną šią savaitę buvo apgręžiama maždaug po 200–300 transporto priemonių, iš viso apsukta 913 vairuotojų. Pasak jo, keliaujančių tarp savivaldybių gyventojų srautai išlieka panašūs, kaip ir pastarąją savaitę.

„Panašiai, kaip ir buvo, kai pradėjome taikyti kontrolę – ELTA su mobiliais postais, per parą apgręžiama tarp 200–300 transporto priemonių. Savaitgaliais – šiek tiek daugiau“, – Eltai teigė jis.

Policijos departamento atstovas informavo, kad nuo pastarojo savaitgalio surašyti 858 protokolai, dėl judėjimo pažeidimų nubausta 160 asmenų.

R. Matonis taip pat atkreipė dėmesį, kad policija savaitgalį sieks apriboti pateikimą į žmonių susibūrimo centrais tapusius parkus, kalnus bei pažintinius takus.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar