Negyvas Šaukoto gyventojas rastas su žaizda pakaušyje

0
734
Pareigūnai neabejoja, kad šeduvis ūkiniame pastate nusižudė. Dabar atliekamas tyrimas įvykio aplinkybėms nustatyti.

Sekmadienio vėlų vakarą savo namuose rastas negyvas vyras. Vyro galvoje žiojėjo žaizda. Policija pradėjo tyrimą dėl 1962 metais gimusio šaukotiškio mirties.

Šiaulių Apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė paklausta apie galimą susižalojimą atsakė: “nusikaltimas nėra įtariamas, nes pradėtas ikiteisminis mirties priežasčiai nustatyti, o ne dėl nužudymo. Žaizda pakaušyje, tikėtina, atsirado griūnant. Medicinos ekspertai duos tikslų įvertinimą. “

Daugiau policija nebekomentavo, todėl šiai dienai nėra aišku, kur ir kaip galėjo susižaloti Šaukoto miestelio gyventojas. Pastarosiomis dienomis besikeičiančios oro sąlygos labai pavojingos, nes paviršiai yra labai slidūs. Radviliškio ligoninė taip pat informavo apie padidėjusius pacientų skaičius, kai žmonėms prireikė medikų pagalbos dėl kritimo metu lūžusių kaulų.

 

Šaukoto seniūnas V.Tamošiūnas serga, todėl apie gyventojo mirtį sužinojo tik iš žurnalistų.

Apie nelaimę nieko nežinojo seniūnas Vidmantas Tamošiūnas. Nieko nepasakė ir jį pavaduojanti seniūnijos darbuotoja Gražina Adomavičienė, kuri yra ir Šaukoto bendruomenės pirmininkė.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia