Pagrindinėje Radviliškio miesto sankryžoje vilkikas rėžėsi į automobilį

0
3359
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Ketvirtadienį apie 14 valandą Radviliškio miesto sankryžoje, esančioje šalia autobusų stoties, neįsiteko vilkikas. Avarijos metu buvo kliūdytas automobilis “Wolkswagen Passat”.

Avarijos metu greitosios medicinos pagalbos niekam neprireikė. Vilkiko vairuotojas ir lengvosios transporto priemonės vairuotojas po eismo įvykio supildė eismo įvykio deklaracijas.

Vilikiko vairuotojas apie eismo įvykį informavo savo darbovietę, informacija perduota draudimo bendrovėms.

Avarijos vietoje buvo užsipulta žurnalistė – šalia vilkiko stoviniavusio vyro elgesys kėlė minčių, kad jis gali būti pavartojęs alkoholio arba psichotropinių medžiagų – plūdosi įvairiausiais žodžiais, reiškė įvairiausias pretenzijas avarijos vietą fotografavusiai žurnalistei ir labai mažai trūko, kad į darbą būtų paleidęs rankas. Iš pradžių manyta, kad šis vyras – vilkiko vairuotojas. Vėliau paaiškėjo, kad žurnalistę užsipuolė pašalinis asmuo.

Vilkiko vairuotojas teigė neturėjęs galimybės išvengti eismo įvykio. „Važiavau pagrindine juosta, neviršydamas greičio. Lengvoji transporto priemonė su bačka sukosi į Pakruojo pusę, buvo kiek išlindusi“, – teigė vairuotojas. Jo žodžius liudijo ir faktas, kad vilkikas po eismo įvykio liko stovėti ant šaligatvio dalies.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar