Pardavėjos košmaras – alkoholio reikalavo pistoletu

0
415
Ginklu reikalavo alkoholio. Policijos nuotrauka.

Ankstyvą gegužės 7 dienos rytą Radviliškio miesto Stiklo gatvės parduotuvėje dirbančiai pardavėjai prasidėjo ne taip, kaip visada. Moterį išgąsdino neblaivių trijų vyrų kompanija, pareikalavusi parduoti alkoholį anksčiau nei leidžia įstatymas. Vienas pirkėjų atsinešusiu ginklu pradėjo mosikuoti pardavėjai juo po nosimi.

Gavusi pranešimą, policija sureagavo labai žaibiškai. Atvykę į Stiklo gatvę, pareigūnai pastebėjo pardavėjos apibūdintą vyrą ir jį apklausė. Nuo pat ryto su sūnumi girtavęs vyriškis prisipažino, kad ginklą pasiėmė iš savo 52 metų sugėrovo, pas kurį vyko išgertuvės. Tiesa, neblaivus į bandito vaidmenį bandęs įsijausti vyras pareigūnams teigė tik papokštavęs, tačiau pardavėja buvo ne juokais išsigandusi dėl savo gyvybės.

Abiems vyrams – ginklo savininkui ir ginklu alkoholio reikalavusiam – gresia baudžiamoji atsakomybė. Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Taip pat sprendžiama, ar pradėti kitą ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto šaunamojo ginklo laikymo. Panašu, kad du iš trijulės reikalų su teisėsauga turės nemažai.

 

 

Palikti komentarą

avatar