Pasaulinė ruonių diena buvo švenčiama ir Radviliškyje

0
2736
Beveik šimtas žmonių šoko į ledinį vandenį Radviliškio miesto Eibariškių tvenkinyje. Rimanto Benaičio nuotraukos.

Sausio pirmąją dieną visame pasaulyje ledinio vandens mėgėjai maudosi šaltame vandenyje. Ne išimtis ir Radviliškis, kur išbandyti maudynes žiemą pakvietė Radviliškyje keletą metų šaltuoju metų sezonu besimaudantys ledinių maudynių entuziastų grupėlė. Išsimaudyti atėjo ne tik radviliškiečiai, bet atvyko ir svečiai iš kitų Lietuvos mietų kaip Šiauliai, Kuršėnai, Akmenė ir net Biržai.

Radviliškio “ruoniai” žinomi visoje Lietuvoje.
Su atėjusiais 2024-iaisiais sveikino į ledinį vandenį šokti nepabūgę ledinio vandens mėgėjai.

Sveikuolių grupės lyderis radviliškietis Tadas Grimaila pasirūpino, kad norintiems išsimaudyti pirmąją metų dieną būtų ir malonu, ir patogu. Renginio metu veikė ir dvi pirtelės, bet prieš maudynes žmonės buvo pakviesti bendrai mankštai. Po jos nuolatinių ledinių maudynių entuziastai ir kiti drąsuoliai apibėgo nemažą ratą Eibariškių parko takeliais, todėl gerai apšilę buvo pilnai pasiruošė nerti į ledinį vandenį. Apie šimtas žmonių, tarp kurių bene trečdalis pirmą kartą, šoko į Eibariškių tvenkinį. Nors oras buvo vėjuotas, o temperatūra šiek tiek žemiau nulio, tačiau vandens paviršiuje nebuvo ledo – besimaudantiesiems nebuvo rizikos susižeisti.

Pagrindinis renginio organizatorius T.Grimailai dėkojo rajono savivaldybei už skirtą finansinę paramą šiai šventei organizuoti. Jis padėkojo visiems atvykusiems: tiek žiūrovams, tiek ir dalyviams.

Renginys tapęs tradiciniu ir rengiamas beveik dešimtmetį. Pagrindinis organizatorius yra T.Grimaila, kuris bene pirmasis Radviliškyje pradėjo masiškai propaguoti ledines maudynes. Anot jo, artimiausias renginys „Naktinės maudynės“ bus naktį iš sausio 18-osios į 19-ąją. Tada esą vanduo tampa stebuklingas. Daugiau nuotraukų iš renginio galima pasižiūrėti čia.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia