Paspirtukai patinka ne visiems – kai kurie jais nesinaudoja, o gadina

0
581
Vaizdo įraše užfiksuota, kaip ši moteris šokinėdama ant paspirtukų juos sugadina. Policija prašo atpažinusius ją paskambinti.
Dovanos

Policijos pareigūnai Šiauliuose atlieka ikiteisminį tyrimą dėl paspirtukų sugadinimo ir prašo visuomenės pagalbos siekiant atpažinti galimus niekadėjus.

Lapkričio 1-osios naktį prie „Saulės miesto“ stovintys paspirtukai patyrė akivaizdžiai neblaivaus vaikino atakas. Prabėgdamas pro juos, jis koja spyrė į vieną paspirtuką, kuris griūdamas parvertė šalia esantį ir dėl to jie buvo apgadinti. Paspirtukus nuomojanti įmonė „Scoot911“ patyrė per 600 eurų turtinės žalos.

Akivaizdžiai sutrikusios koordinacijos vaikinas prie Saulės prekybos centro Šiauliuose per lapkričio 1 dieną gadino paspirtukus.

Tirdami įvykį, pareigūnai peržiūrėjo kelių dienų  vaizdo kamerų įrašus. Ten buvo užfiksuota, kad paspirtukus per ilgąjį savaitgalį prieš Visų Šventųjų dieną buvo niokojami tris kartus. Pirmus du kartus tai darė mergina, lengvu spyruokliuojančiu žingsniu pereidama per visus prie sienos pastatytus . Dėl griūties paspirtukai buvo apgadinti. Tai ji padarė spalio 31-ąją, o lapkričio 2-osios dieną žygį per paspirtukus ji pakartojo.

Jei atpažįnote šiuos galimus pažeidėjus, policija prašo paskambinti telefonais (8 700 61475) ir (8 656) 65742 arba parašyti elektroniniu paštu ovidijus.brazys@policija.lt.

Ankstesnis straipsnisPolicija prašo atsiliepti įvykio liudininkus
Kitas straipsnisMoksleivių aukcionas: užsidirbk kišenpinigius pats!

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia