Moksleivių aukcionas: užsidirbk kišenpinigius pats!

0
1245
Pasinaudokite galimybe sušildyti kitų namus savo kūriniais ir užsidirbti kišenpinigių patys - sudalyvaukite aukcione. (amatukai.lt nuotr.)
Laikas atlaisvinti savo namus – visi moksleiviai kviečiami dalyvauti aukcione. Jo metu turėsite galimybę parduoti savo rankdarbius, perskaitytas knygas ar kitus nebenaudojamus, bet gerus daiktus.
Dažno moksleivio spintoje pūpso ne viena išaugta uniforma ar kitas drabužis, o lentynose dūla ne viena perskaityta knyga. Galbūt kažkuris iš tokių daiktų galėtų sudominti kitus bendramokslius ar jų tėvus? O gal kuriate paveikslus, gaminate papuošalus, knygos skirtukus? Pasinaudokite galimybe sušildyti kitų namus savo kūriniais ir užsidirbti kišenpinigių patys!
Vienam aukcionui dalyviui galima parduoti ne daugiau kaip 5 daiktus. Jų trumpus aprašymus su viena kokybiška nuotrauka siųsti el.paštu visuomenesbalsas@gmail.com. Aukcione dalyvaujantys pirkėjai kainą siūlys komentuodami nuotraukas.
Pirkėjų įsipareigojimų aukciono organizatoriai neprisiima. Dėl atsiskaitymo būdo ir pirkinio perdavimo už aukciono metu įsigytą daiktą pardavėjas ir pirkėjas susitaria asmeniškai. Visa gauta pinigų suma už aukciono metu parduotą daiktą – mokinio nuosavybė.
Aukciono organizatorius savaitraštis „Visuomenės balsas“ rekomenduoja prekes perduoti kaip įmanoma labiau išvengiant tiesioginio kontakto. Aukcionas vyks interneriniame portale www.visuomenesbalsas.lt nuo lapkričio 27 d. iki gruodžio 23 d.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia