Pensininkus Radviliškyje užpuldinėję plėšikai demaskuoti: tarp jų ir nepilnamečiai

1
7560
Pensininkus užpildinėjęs banditas sulaikytas - jam pareikšti įtarimai dėl vagysčių. Asociatyvi nuotrauka.

Užpraėjusią savaitę Radviliškyje buvo įvykdytos keturios atvirosios vagystės. Nuo įžūlių užpuolikų nukentėjo keturi garbaus amžiaus radviliškiečiai. Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai senolių skriaudikus greitai demaskavo – jiems dėl įvykdytų nusikaltimų pareikšti įtarimai.

Pirmadienio, kovo 6-osios, vidurdienį į Radviliškio rajono policijos komisariatą kreipėsi 89 metų moteris. Ji buvo užpulta A. Povyliaus g. esančio daugiabučio namo laiptinėje. Nepažįstamas vaikinas iš jos rankų išplėšė rankinę. Nuo plėšiko nukentėjusi senolė neteko 10 eurų ir pensininko pažymėjimo.

Tos pačios dienos vakare policijos pareigūnai ir vėl sulaukė pranešimo apie apvogtą garbaus amžiaus radviliškietį. Šį kartą nukentėjo Vasario 16-osios gatve ėjęs 83 metų pensininkas – iš jo buvo atimtas krepšys su pirkiniais. Įvykio liudytoju tapo netoli įvykio vietos automobilyje sėdėjęs vyras. Kadangi apie 21 val. praeivių gatvėje nebūna daug, jis žvilgsniu palydėjo į jo akiratį patekusį su krepšiu einantį senolį, kuris nužingsniavo gatve ir pasuko už vieno pastato.

Netrukus automobilyje sėdinčio vyro ausį pasiekė iš už namo atsklindantis garsas, o po to jis pamatė iš už namo išnyrančius kelis jaunuolius, kurių vienas nešėsi krepšį, labai panašų į turėtą senolio. Vaikinai dėjo į kojas link miesto centro. Automobilyje sėdėjęs vyras vieną jų spėjo nufotografuoti. Ir ta nuotrauka tapo labai svarbia, ieškant senjoro užpuolikų. Jų asmenybės buvo nustatytos jau tą patį vakarą. Įtarimai dėl vagystės pareikšti dviem 15-mečiams, kurių vienas jau praėjusiais metais buvo patekęs į teisėsaugos akiratį dėl turto prievartavimo iš dviejų nepilnamečių.

Po pastarojo įvykio visą savaitę pranešimų apie gatvėje užpultus žmones nebuvo, o štai kovo 10-osios vakarą pareigūnai ir vėl sulaukė dviejų pranešimų apie užpultas ir apvogtas moteris. Viena jų neteko rankinės su 20-čia eurų, mobiliuoju telefonu ir įvairiais dokumentais, iš kitos rankų buvo išplėšta rankinė, kurioje buvo mobilusis telefonas, akiniai, skėtis ir pirkinių maišeliai.

Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai, išsiaiškinę, kad tai ne minėtų tėvų priežiūroje paliktų 15-mečių darbas, ėmėsi kruopštaus miesto vaizdo kamerų peržiūros. Po jos įtarimas krito ant vieno jaunuolio, tačiau jo asmenybė buvo nežinoma. Tačiau, kai vieną dieną policininkai tą patį vaikiną išvydo einantį gatve, abejonių, kad čia tas pats įtariamasis, neliko. 19-metis vaikinas buvo iškart sulaikytas ir kovo 17 dieną jam pareikšti įtarimai dėl trijų apvogtų moterų. Jas apvogęs radviliškietis pasisavindavo tik pinigus ir mobiliuosius telefonus, kuriuos paskui parduodavo, o rankines su jose buvusiais kitais daiktais išmesdavo.

Parengta pagal Šiaulių AVPK informaciją

1 KOMENTARAS

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia