Raseiniai turės naują merą “valstietį” A.Nekrošių – bus nauji Seimo nario rinkimai

0
387
„Valstiečiu“ A.Nekrošiumi pasitikėjo 52,75 procentai rinkimuose dalyvavusių rinkėjų.

Rinkti naujo rajono vadovo prie urnų skubėjo beveik trylika tūkstančių Raseinių rajono savivaldybės gyventojų. Po sekmadienio 20.00 valandos vakaro uždarius apylinkes ir suskaičiavus visus balsus, paaiškėjo, kad rajonas nebepasitiki Andriumi Bautroniu ir savivaldybės vairą patikėjo Seimo nariui Arvydui Nekrošiui. Už jį rinkimuose balsavo 6 845 rinkėjai, kai už dabartinį merą – 6 011. Nors konservatorių iškeltas politikas laimėjo pirmajame ture, deja, to nepakako, kad būtų iškovota galutinė pergalė kovoje dėl mero posto.

Lietuvos mastu antrame ture konservatorių iškelti kandidatai beveik visur, išskyrus Vilnių, pralaimėjo. Panašu, kad ir A.Bautroniui partijos ir jos narių skandalai nepadėjo būti išrinktam antrai kadencijai. Kadangi meru išrinktas Seimo vienmandatininkas A.Nekrošius, tai bus organizuojami neeiliniai Seimo nario rinkimai, kuriuose turėtų dalyvauti ir vietos savivaldos rinkimus pralaimėjęs konservatorius.

Merui A.Bautroniui nepadėjo ir Seimo pirmininkės pavaduotojo P.Saudargo pagalba – A.Bautronis pralaimėjo antrame ture. A.Bautronio Facebook paskyros nuotrauka.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia