Radviliškio rajone – naujas meras K.Račkauskis

2
2463
Trečias kartas nemelavo - socialdemokratas išrinktas į mero postą.

Radviliškio rajone nusimato drastiški pokyčiai – suskaičiavus beveik dešimt tūkstančių į rinkimus atėjusiųjų balsus, paaiškėjo, kad triuškinamai laimėjo socialdemokratas Kazimieras Račkauskis. Už jį II ture balsavo 8299 rajono žmonės ir tai sudarė 63,56 % nuo visų dalyvavusiųjų rinkėjų. Tuo tarpu už jo oponentę konservatorę Jolantą Margaitienę balsus atidavė  4 556 rinkėjai arba 34,90%.

Į mero postą K.Račkauskis išrinktas po trečio bandymo. Jis du kartus kandidatavo į savivaldybės postą: 2019 metais išėjo į antrą turą, bet pralaimėjo A.Čepononiui. Šiam išėjus į Seimą, K.Račkauskis 2021 metų neeiliniuose mero rinkimuose liko trečias.

Administracijos direktorė antrą kartą pralaimi rinkimus: 2021 metais laimėjusi pirmajame rinkimų ture, J.Margaitienė II ture stipriai pralaimėjo dabartiniam merui Vytautui Simeliui. Šis surinko 5 851 balsą, kai administracijos direktorė gavo 3 917 balsų.

Seimo nario ir buvusio rajono mero A.Čepononio proteguojamai konservatorei J.Margaitienei dauguma rinkėjų atsuko nugarą.

2 KOMENTARAI

  1. Dieve atrodo toks ramus tas mūsų seniūnas, bet neveltui sakoma ‘tyli kiaule gilią saknį knisa’.Tikekimes, kad su tokiais argumentais ir veiksmais seniūnas neilgai atstovaus siai partijai,nes sioje partijoje yra tikrai nuostabių zmonių. BUVO KILUSI MINTIS PRABALSUOTI UZ JO PARTIJĄ DABAR GEDA MAN ,PASKUTINĘ MINUTĘ ,JAU RINKIMŲ SALEJE, PERSIGALVOJAU.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia