Per gegužę Radviliškio ligoninė viešiesiems pirkimams išleido beveik 1,6 mln. eurų

0
628
V.Smalinskas siūlo savo receptą nuo koronaviruso.
V.Smalinsko vadovaujama įstaiga per gegužę išleido beveik 1,6 mln. eurų viešiesiems pirkimams.

Paskutinis pavasario mėnuo įvairiomis medicinos priemonėmis prekiaujančioms įmonėms turėjo būti labai pelningas. Radviliškio ligoninė per gegužės mėnesį išleido 1 milijoną 594 tūkstančius 383,16 eurų. Paviešinti dokumentai rodo, kad už tokią sumą sudarytos 38 sutartys. Tiesa, Viešųjų pirkimų įstatymas suteikia perkančiosioms organizacijoms teisę viešinti ne visas sutartis, todėl išleista lėšų suma gali ir didėti. Ar pacientai, kuriuos sveikatos įstaigos pradeda vėl priimti, pajus pagerėjusį aptarnavimą, parodys laikas.

Sutarčių vertės labai svyruoja. Yra sutarčių vos už kelis šimtus eurų, tačiau yra pasirašytų ir už kelis šimtus tūkstančių eurų. Didžiausias laimikis atiteko UAB “Skirgesa”. Gegužės 5 dieną pasirašyta sutartis dėl įvairių medicininių priemonių įsigijimo už 576 tūkst. 847,81 euro. Kita vos du darbuotojus turinti įmonė “Barameda” už 211 tūkst. 470 eurų taip pat tieks “įvairias medicinines priemones.” Be šių sutarčių, dar yra kelios, viršijančios šimtą tūkst. eurų sumas.

Kol kas su pačiu Radviliškio ligoninės vadovu Vaidu Smalinsku susisiekti nepavyko. Radviliškio rajono savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas Saulius Luščikas buvo gerokai nustebęs išgirdęs kokios sumos yra išleidžiamos, tačiau sakė, kad reikėtų pasiaiškinti priežastis, kas ir kodėl yra perkama.

 

Palikti komentarą

avatar