Per išgertuves sužaloti du žmonės, vienas užpultas peiliu

0
617
Dviejų sugyventinių išgertuvės vos nesibaigė kraupia nelaime. (asociatyvi nuotr.)
Dovanos

Vakar policijos pareigūnams pranešta apie du atvejus, kuomet išgertuvės baigėsi muštynėmis ir užpuolimu, griebiantis peilio. Abiem atvejais konfliktai nepadoriai įsisiūbavo sugėrovams stipriai padauginus.

Policijos pareigūnams pranešta, kad liepos 5 dieną, apie 15 valandą Radviliškyje, S. Daukanto gatvėje esančiuose namuose, 49-erių metų vyras girtavo su 57-erių metų moterimi tol, kol jie stipriai susikivirčijo. Kaip vėliau pasakojo nukentėjusi moteris, jos sugėrovas taip įsismarkavo bekilnodamas vieną taurelę po kitos, kad pradėjo ją talžyti. Nukentėjusioji išvežta į Radviliškio ligoninę, iš kurios vėliau savavališkai pasišalino. Tiesa, dar prieš tai teisėtvarkos sergėtojai patikrino jos girtumą alkoholio matuokliu. Jis užfiksavo 3,24 promiles alkoholio.

Liepos 7 dieną Aukštelkų kaime vieno gyventojo namuose alkoholis liejosi nuo pat ryto. 10.35 val. čia konflikto metu 67-erių metų gyventojas čiupo peilį ir juo užpuolė 44-erių metų sugėrovą. Į įvykio vietą atvykę policininkai nustatė, kad abu vyrai buvo kaip reikiant įkaušę: jaunesnis į alkoholio matuoklį „pripūtė“ 3,26 promiles alkoholio, o vyresnis buvo ne ką blaivesnis – užfiksuotos 2,98 promilės alkoholio. Nukentėjusysis po medikų apžiūros gydosi ambulatoriškai. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Abiem atvejais dėl įvykių pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Ankstesnis straipsnisGirtuoklis iš parduotuvės nugvelbė alaus skardines
Kitas straipsnisSavivaldybės viršūnėje – kėdžių perstumdymai: mero komandą palieka V.Krikščiūnas

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia