Per parą – 5 neaiškios mirtys

1
6752
Beinoravoje rastas negyvas vyras. Mirties aplinkybes tikslinasi policija.

Šiaulių apskrities policijos pareigūnams praėjusi para įsimins ilgam – vos per 24 valandas pradėti penki tyrimai dėl neaiškiomis aplinkybėmis mirusių žmonių. 

Nuo pat ankstaus ryto apie pirmąjį rastą lavoną pranešta Kuršėnuose, Šiltnamio gatvėje. Kaip informuoja policijos komisariato atstovai, ant 1962 metais gimusio vyro kūno nepastebėta jokių išorinių sužalojimų.

Vos už keliolikos minučių dar vienas pranešimas apie rastą žmogaus kūną Radviliškyje. Žaliojoje gatvėje nežinomomis aplinkybėmis mirė 1956 metais gimusi moteris. Tyrimą dėl radviliškietės mirties pradėjo Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai.

Dar iki devintos ryto gauta informacija apie trečiąjį mirties atvejį. Teisėsauga pradėjo tirti, nuo ko mirė 1961 metais gimęs vyras Joniškio rajone, Petraičių kaime. Negyvas kūnas, ant kurio nebuvo jokių išorinių sužalojimų, buvo rastas ūkiniame pastate.

Praėjus valandai – ketvirtas pranešimas apie mirusį žmogų. Šį kartą jau Šiauliuose. Dvaro gatvėje esančiuose namuose rastas negyvo 1969 metais gimusio šiauliečio palaikai. Pasibaigus darbo valandoms policijai pranešta apie penktą atvejį – šįkart Varpo gatvėje rasta negyva moteris, gimusi 1952 metais.

Kaip įprasta, ir šiais atvejais ant kūnų nepastebėta jokių išorinių sužalojimų, tačiau visais atvejais pradėti tyrimai mirties priežastims nustatyti. Nuo teismo medicinos ekspertų išvadų priklausys, ar pareigūnai tęs tyrimus.

 

Parengta Šiaulių AVPK informaciją.

1 KOMENTARAS

  1. Kaip nemirs žmonės, jei pas gydytojus prisiregistruoti neįmanoma. Dažnas ir nusispjauna i bandymus pas juos patekti- kaip bus taip, gal pas bobutes patarimo paklausiu ir pats bandysiu pasigydyti. Valdžia , žinoma, to niekada nepripažins, nors netiesiogiai jau tai padarė – išduodami siuntimai pas specialistą galioja puse metų, vadinasi anksčiau pas juos patekti neįmanoma

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia