Po avarijos viename Radviliškio daugiabučių iš čiaupo bėga žalias vanduo

0
745
Po avarijos šilumokaityje, Jaunystės g.2 namui užsuktas karštas vanduo. Namo administratorius praneša, kad avarijos darbai bus likviduoti tik pirmadienį.

Jaunystės g. 2 numeriu pažymėto namo gyventojai vakar buvo šokiruoti. Iš čiaupo bėgo ne skaidrus, o žalios ar sunkiai nusakomos spalvos vanduo. Jis net buvo su tam tikromis priemaišomis, todėl žmonės neišdrįso tokio vandens naudoti maisto gamybai. Tiesa, specialistai tikina, kad dažytas vanduo nėra kenksmingas sveikatai, bet jo nerekomenduoja gerti.

Gyventojai iš karto nesikreipė į “Radviliškio vandenis” dėl netinkamo vandens manydami, kad tai laikina. Šiandien paaiškėjo priežastis, kodėl iš čiaupo bėgantis vanduo yra prastos kokybės. Anot Savivaldybės įmonės avarinės tarnybos dispečerio, namo šildymo sistemoje įvyko gedimas. Bet, kaip viena namo gyventoja portalui sakė, “Radviliškio vanduo” kratėsi atsakomybės ir tvirtino, kad tai namo administratoriaus reikalas.

Namą administruoja įmonė “Radviliškio būstas”, kuris tik po atskiro kreipimosi į “Radviliškio vanduo” įmonę gyventojus informavo tokia žinute: “Gerbiamas Kliente, pranešame, kad Jaunystės g. 2, Radviliškis, Radviliškio miesto sen. dėl įvykusios avarijos likvidavimo darbų bus nutrauktas karšto vandens tiekimas iki (2022-11-21 ).,trūkęs šilumokaitis .Atsiprašome už nesklandumus. Mano BŪSTAS“. (Tekstas netaisytas.)

Esant nesandariam karšto vandens šildytuvui, fluoresceino dažais nudažytas termofikacinis vanduo gali patekti ir į buitinius karšto vandens vartojimo prietaisus, geriamąjį vandenį. Toks termofikacinis dažytas vanduo nėra kenksmingas sveikatai, tačiau jo gerti nerekomenduojama.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia