Policijos suvestinėse vėl sumirguliavo “Šiaulių viešbutis”. Draugystės prospekte įsikūrusi apgyvendinimo įstaiga minima, nes pareigūnai patikrinę viešbučio klientus pas juos rado, kaip įtariama, narkotinių medžiagų. Trijulės – moters ir dviejų vyrų – išankstinius pasiruošimus “romantikai” teko nutraukti.

Kvaišintis ruošėsi viešbučio kambaryje

Du policijos ekipažai atvyko po to, kai “Šiaulių viešbutyje” kambarį užsisakė moteris. Po to, kai užsakiusi kambarį ji išėjusi vėl sugrįžo, pareigūnai atliko patikrinimą kambaryje. Be jos, dar buvo du 26 ir 30 metų amžiaus vyrai, kuriems ir pareikšti įtarimai neteisėtu narkotikų disponavimu be tikslo juos platinti. Abu vyrai atsidūrė areštinėje. Liudininkų teigimu, vyrai buvo labai įsiutę dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių.

Atlikus poėmius ir vizualiai apžiūrėjus polietileninėse pakuotėse esančias medžiagas – oranžinės spalvos tabletes ir baltos spalvos birius miltelius – pareigūnams kilo pagrįsti įtarimai, kad tai narkotinės ar psichotropinės medžiagos. Maža to, jaunesniojo striukės kišenėje rasta dar daugiau minėtų tablečių ir baltų miltelių. Be medžiagų, buvo paimtas ir trintuvas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl šių medžiagų neteisėto disponavimo.

Viešbučiai seksualiniams nuotykiams nepopuliarūs

Paimtos oranžinės spalvos tabletės galėtų būti vaistas CANEPHRON, kuris skirtas lytinei ir šlapimo sistemos veiklai gerinti. Tačiau dėl “Šiaulių viešbučio” kaip seksualinių paslaugų teikimo vietos abejoja direktorė Janina Paulauskas. Ji teigė, kad anksčiau bėdų turėjęs su triukšmą ir muštynes keliančiais klientais, viešbutis tokių problemų pastaruoju metu daugiau nebeturintis.

“Kaip viešbutis, mes negalime kontroliuoti klientų. Jei atsineša tvarkingus dokumentus, mes išnuomojame kambarį. Ką ten daro klientai, tai jų privatus reikalas. Anksčiau turėjome didelių vargų su muštynes ir kitas bėdas keliančiais perėjūnais, bet jie išsikraustė kitur. O dėl moterų, kurios teikia “tokias” paslaugas Šiauliuose, galiu pasakyti, kad jos tikrai yra susiradusios nuolatines vietas. Tam “reikalui” dabar naudojamasi butais, kurie išnuomojami kelioms valandoms. O viešbučiai “tokių” paslaugų teikėjams ir gavėjams tampa nebepopuliarūs.”, – sakė “Šiaulių viešbučio direktorė J.Paulauskas.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia