Radviliškio “valstiečiai” aptarė padėtį koalicijoje

0
792
"Valstiečių" skyriaus susirinkimas Skėmiuose. Nuotrauka iš socialinės medijos paskyros.

Penktadienį į Skėmių bendruomenės namus rinkosi Radviliškio “valstiečiai”. Nors oficialiai nurodoma, kad susirinkime buvo svarstomi su ateinančiais Seimo rinkimais susiję klausimai, tačiau neabejotinai pagrindine vinimi tapo padėtis koalicijoje.

Kelios dešimtys “valstiečių” pirmiausiai išklausė skyriaus vadovo Aurimo Gaidžiūno, vicemero Mindaugo Pauliuko, tarybos narių ir svečio teisėmis dalyvavusios Seimo pirmininko pavaduotojos Rimos Baškienės pasisakymų. Tiesa, kol kas neapsispręsta, kurį kandidatą palaikys skyrius rinkimuose į Seimo narius vienmandatėje Radviliškio apylinkėje.

Į susirinkimą pakviesta Seimo pirmininko pavaduotoja Rima Baškienė.
Į susirinkimą pakviesta net Seimo pirmininko pavaduotoja Rima Baškienė.

Tačiau susitikime neabejotinai svarbiausia buvo koalicijos partnerių – Antano Čepononio vedamų konservatorių – elgesys. Politikai neslėpė, kad juos netenkina tai, kaip į juos žvelgiama. Maža to, net idėjos yra ignoruojamos, stengiamasi parodyti, jog dirba tik rajono meras. Tiesa, A. Čepononis jau pareiškė apie kandidatavimą į Seimą. Todėl “valstiečiai” supranta, kad prieš šią kandidatūrą esamo Seimo nario A. Gaidžiūno turimo autoriteto neužteks laimėti rinkimų.

Palikti komentarą

avatar