Savivaldybės gydytoja nepaisė įstatyme įtvirtinto draudimo

0
1631
Aistė Ginaitienė, savivaldybės gydytoja, pirmoji E.Mončausko žmona.
Aistė Ginaitienė, savivaldybės gydytoja, pirmoji E.Mončausko žmona.

Šią savaitę Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pritarė išvadai, kad Radviliškio rajono savivaldybės gydytoja dirbanti Aistė Ginaitienė nesilaikė draudimo nedalyvauti rengiant ir svarstant su jos kita darboviete – Radviliškio ligonine susijusius sprendimus.

VTEK nariai dar pernai gavo pranešimą, kad A.Ginaitienė parengė ir pateikė komitetams svarstyti rajono sveikatos priežiūros įstaigų, įskaitant ir Radviliškio ligoninės – vadovų apmokėjimo tvarką.

VTEK apsisprendė neatlikti atskiro tyrimo, bet išsakė pastabas Radviliškio rajono savivaldybės administracijai. Jos direktorės Jolantos Margaitienės sudaryta komisija tik pripažino, kad A. Ginaitienė nesilaikė įstatymo reikalavimo. Visgi nesugebėta tinkamai nurodyti, kurios įstatymo normos valdininkė nesilaikė. Administracijai siųstame laiške VTEK akcentavo, kad valdininkai turės patikslinti išvadą ir nurodyti Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo 11 straipsnio 1 ir 2 dalis.

Anksčiau kurį laiką pilnu etatu dirbusi savivaldybės gydytoja, A. Ginaitienė sugrįžo atgal į ankstesnę darbovietę. Prieš kurį laiką ji teigė esanti nepatenkinta gaunamu atlyginimu administracijoje, tad perėjo atgal į Radviliškio ligoninės vidaus audito grupės vadovės pareigas. Šiai grupei pavaldi vos viena darbuotoja. Maža to, ligoninėje ji dirba tris dienas. Tiesa, darbo sąlygos jai išskirtinės, nes A. Ginaitienė nuo pirmadienio iki trečiadienio ligoninėje dirba nuo 8 ryto iki 17 valandos. Nuo 17 valandos iki 21 valandos darbus jai leista atlikti ir namuose.

Tuo tarpu ketvirtadieniais ir pusę dienos penktadieniais A. Ginaitienė dirba savivaldybės gydytoja. Galima pastebėti, kad jaunai moteriai pradėjo sektis po to, kai susidėjo su administracijos Juridinio ir Viešųjų pirkimų skyriaus vedėju Arnoldu Matuzevičiumi. Neatmestina, kad būtent jo dėka jai leista dirbti ir ligoninėje, ir savivaldybės gydytoja.

Palikti komentarą

avatar