Politikas pasirūpino riebesniu kąsniu

0
2207

Prieš savivaldos rinkimus valstiečiai žadėjo skaidrumą ir galą nepotizmui bei partiečių protegavimui. Deja, laikas parodė, kad ir jie negali atsispirti pinigams. Kęstutis Dambrauskas, Seimo nario Aurimo Gaidžiūno padėjėjas, rugsėjo pabaigoje pradėjo dirbti konservatoriaus Vaidoto Jakavičiaus vadovaujamame Švietimo ir sporto paslaugų centre. Net politiko naujoko bendražygiai partijoje traukia jį per dantį už “parsidavimą”.

Pernai Šiaulių universitete K.Dambrauskas įgijo daktaro laipsnį filologijos srityje. Nors dauguma pasakytų, kad darbas vienmandatėje rinkimų apygardoje išrinkto Seimo nario padėjėju nėra toks lengvas, bet K.Dambrauskas ne visada buvo patenkintas gaunamu atlyginimu. Tad pajamų padidėjimui galimybė atsirado, kai buvo gautas Tarybos nario mandatas.

Nepraėjus pusmečiui nuo priesaikos davimo, valdančiajai koalicijai priklausantis valstietis pasirūpino sotesniu duonos kąsniu. Seimo nario biuro interesantai pastebėjo, kad padėjėjų darbo laikas gerokai sutrumpėjo. Kitas padėjėjas Jonas Povilaitis taip pat dirba Savivaldybės įmonėje “Radviliškio vanduo” projektų administratoriumi. Nenuostabu, kad vyresniojo pėdsakais pasuko ir jaunesnis kolega.

Rajono Tarybos nariu dirbantis K.Dambrauskas Seimo nario padėjėju dirba 0,75 etatu. Priklausomai nuo koeficiento, vidutiniškai padėjėjai gauna apie 600-700 eurų atlyginimą. Tuo tarpu Švietimo ir sporto paslaugų centre Sodros duomenimis rugsėjo mėnesio vidutinis atlyginimas yra 813,52 eurai. Panašu, kad neseniai iškeptas politikas galės ant duonos teptis storesnį sviesto sluoksnį.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia