Pradingusios šeduvės kūnas vakar rastas su pjautinėmis-durtinėmis žaizdomis

0
2268
Pradingusi šeduvė vakar rasta negyva - nužudymu įtariamas vyras areštinėje.

Nuo pat Kalėdų pradingusi Danutė Budrytė vakar buvo surasta. Policija jos kūną rado Šeduvoje esančiame bute. Ant lavono matėsi durtinės-pjautinės žaizdos. Nužudymu įtariamas 1974 metais gimęs vyras sulaikytas ir artimiausiu metu bus sprendžiama dėl suėmimo.

Moters giminaičiai pasigedo jau kitą dieną po Kalėdų. Policijoje sausio pradžioje buvo paskelbta jos paieška, kai artimieji kreipėsi pagalbos ir į pareigūnus. Tada D.Budrytė išėjo iš savo motinos namų, tačiau į savuosius taip ir nebesugrįžo.

Už moters nužudymą vyrui gresia iki dešimties metų kalėjimo. Kol kas daugiau detalių, dėl ko įvyko žiaurus nusikaltimas, neatskleidžiama.

Papildyta policijos pranešimu:

“Į policiją sausio 3-ąją paskambinusi jos dukterėčia pranešė, kad, nors jos teta ir linkusi piktnaudžiauti alkoholiu, tačiau visada pranešdavo apie savo buvimo vieta. O šįkart savo gimtadienio išvakarėse, 2021 m. gruodžio 27-ąją, iš namų išėjusi moteris čia nesirodė jau septynias paras, jos mobilusis telefonas buvo išjungtas.
Moters paiešką pradėję Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai lankėsi galimose jos buvimo vietose, bendravo su jos pažįstamais. Vieno jų pareigūnams nesisekė surasti. Visgi sausio 10- osios rytą vyras buvo rastas savo namuose, esančiuose Šeduvoje. Jis buvo blaivus, tačiau kažkaip, anot pareigūnų, įtartinai elgėsi. Bute tvyrantis ne koks kvapas pareigūnus privertė atidžiau pažvelgti į aplinką ir sofos-lovos patalynės dėžėje jie aptiko moters kūną, ant kurio buvo matyti smurto žymės. Tai buvo ieškomos šeduvės kūnas.
Buvo sulaikytas 47 metų buto šeimininkas. Šiandien bus sprendžiamas klausimas dėl jo suėmimo.”

Prenumeratos akcija: paskutinė galimybė laimėti šaunių prizų

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia