Pričiuptas vyras, pasinaudojęs mirusio radviliškiečio banko kortele

0
560

Policijos pareigūnai išsiaiškino kokiu būdu prieš gerą savaitę Radviliškyje buvo pasinaudota neseniai Anapilin iškeliavusio žmogaus banko kortele.

Pasak Šiaulių AVPK atstovės spaudai, 33-ejų metų nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis vyras, inspiruotas alkoholio, apsigyveno mirusio radviliškiečio namuose, pasisavino jo mobilaus ryšio telefoną ir banko mokėjimo kortelę bei kartu buvusį popieriaus lapą su jos PIN kodu. Neteisėtai naudodamasis elektronine mokėjimo priemone ir jos duomenimis, vyras parduotuvėje prisipirko alkoholio, maisto ir, numušęs kabamąją durų spyną, apsigyveno mirusio pažįstamo namuose. Atvykusi čia buvusi mirusiojo žmona rado namus okupavusį nepažįstamą vyrą. Paklaustas, ką jis čia veikiąs, paaiškinti nieko negalėjo, net alkoholio apkaltinti dėl savo veiksmų nesugebėjo.

Įtariamajam buvo nustatytas 2,93 prom. girtumas, vyras uždarytas į areštinę. Jam pareikšti įtarimai dėl neteisėto asmens būsto neliečiamumo pažeidimo, dėl neteisėto disponavimo svetima banko kortele, jos  ir jos duomenų panaudojimo.

Daugiau apie tai: Radviliškietis ištuštino mirusio žmogaus banko sąskaitą

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia