Ties Linkaičiais partrenkta penkiolikmetė

3
2103

Vakar apie 17 valandą ties Linkaičių kaimu magistraliniame kelyje Panevėžys – Šiauliai buvo partrenkta 15 – metė mergina. Patyrusi galvos traumą ir smegenų sutrenkimą, nepilnametė kartu su mama buvo nuvežtos į Šiaulių Respublikinę Motinos ir Vaiko kliniką. Pirminiais duomenimis, vairuotojas buvo blaivus. Kol kas neapklaustas.

Šioje vietoje nėra pėsčiųjų perėjos, tik ribojamas transporto priemonių greitis iki 70 km/h. Netoli avarijos vietos yra silpnas apšvietimas nuo kareivinių teritorijos, bet gatvė nėra apšviesta. Tiesa, kaimo gyventojai prašo valdžios atkreipti dėmesį į tai, kad tai jau nebe pirmas eismo įvykis, kuriame nukenčia pėstieji. Kaimo žmonės reikalauja pėsčiųjų perėjos, kadangi iš mokyklinio amžiaus vaikai turi pereiti į priešingą gatvės pusę, jei nori pasiekti autobusų stotelę. Tai, anot gyventojų, labai nesaugu ne tik mažesniems vaikams, bet ir suaugusiems.

0 0 votes
Article Rating
guest
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aaaa
Aaaa
1 year ago

Gatvės apšvietimo nėra…

Nuotrauka
Nuotrauka
1 year ago

Ir nuotrauka ne iš to kaimo.

Almutė
Almutė
1 year ago

Ir Karčemų kaime, Ežero gatvėje būtina įrengti “gulintį policininką”, nes verslininkai ir autoserviso klientai tokiu greičiu varinėja, kad dunda visas kaimas. Jau nekalbu apie saugumą kelyje, nes nėra šaligatvio. Žmogus, nepamenu, kad šioje gatvėje būtų nutrenktas, bet gyvūnėlių – gausybė. Užtat Plento gatvėje užmuštas aukas sunku ir suskaičiuoti.