Radviliškio atstovai pasiruošę mitingui

0
3076

Radviliškiečiai buvo vieni pirmųjų, kurie šįryt užsiėmė vietą Vilniaus katedros aikštėje. Iki 10 valandos ryto policijos pajėgų būrys dar buvo kiek didesnis, nei mitinguotojų.

Daugelyje šalies miestų buvo organizuojamas pavėžėjimas į Vilnių. Radviliškyje tuo rūpinosi vairavimo mokyklos “Autoreidas” vadovas Rimas Labanauskas. Radviliškiečiai nuo autobusų stoties pajudėjo jau 6 valandą ryto. Pats R.Labanauskas palaiko mitingo organizatorių idėjas ir yra prieš prievartinę vakcinanaciją, o ypač prieš vaikų skiepijimą.

“NE – gyvulių pasui”, “Degradavusių tarnų šaika, atleidžiu jus iš darbo”, “Šalin rankas nuo mūsų vaikų” ir pan. Tokio pobūdžio turinį skelbė mitinguotojų plakatai skambant Džordanos Butkutės ilgesing

Lietuvos Šeimų Sąjūdis kviečia prisijungti visas opozicines partijas, visuomeninius judėjimus, grupes ir atskirus žmones iš visos Lietuvos bei visos Europos visuomeninius judėjimus.

Miestą jau apie 9 valandą ryto pažadino būgnų griaudėjimas – jų dundėjimas priminėvaldantiesiems, kad Lietuva dar gyva ir paprastai pasiduoti nežada! Bent jau taip mano mitingo organizatoriai.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia