Radviliškio baseinas veikia, bet vaikai ir toliau mokysis plaukti NAMUOSE

0
1263
Veikiančiame plaukimo baseine rajono moksleiviai kol kas ugdytis negali.

Gerėjanti epidemiologinė situacija rajone ne visoms biudžetinėms įstaigoms atneša geras žinias. Viena tokių yra Radviliškio baseinas, kuris per pastarąją epidemiją rajone net nebuvo uždarytas. Tuo tarpu rajono pirtims nebuvo leista veikti.

Vakar rajoninė ekstremaliųjų situacijų komisija nusprendė leisti Radviliškio muzikos ir dailės mokykloms tęsti neformalųjį ugdymą kontaktiniu būdu, tačiau į išimtinių įstaigų sąrašą nebuvo įtrauktas plaukimo baseinas.

Visai neseniai japonų mokslininkai apskaičiavo, kad esant 60 procentų oro drėgnumui, koronavirusas plinta gerokai lėčiau. Kad plaukimo baseine yra didesnė drėgmė nei muzikos ar dailės mokykloje, klausimų nekyla niekam.

Anot baseino direktoriaus Jolito Onaičio, jam taip pat yra keista, kad įstaiga negali ugdyti vaikų neformaliu būdu. Tiesa, įstaigos vadovas sakė, kad pagal Plaukimo federacijos finansuojamą programą antrokai lanko plaukimo pamokas. Kyla klausimas, kam naudingas veikiantis baseinas, kurį išlaiko savivaldybės biudžetas, bet į jį neleidžiami rajono moksleiviai?

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia