Radviliškio abiturientai sugrįžta į klases

0
597
Lizdeikos gimnazijos prezidentas Dovydas Paškauskas kreipėsi į Savivaldybę dėl mokinių motyvacijos ragindamas valdžią leisti moksleiviams grįžti į klases.

Vakar Radviliškio rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijoje nuspręsta leisti 12-ų klasių mokiniams sugrįžti į mokyklas. Taip pat kitose klasėse bus organizuojamas mišrus mokymo būdas: dalis moksleivių lankys švietimo įstaigas, dalis – liks namuose. Klasės tarpusavyje keisis kas savaitę.

Be to, pakeista neformalaus ugdymo tvarka Radviliškio miesto muzikos ir dailės mokyklose. Šiose įstaigose leidžiama mokinius ugdyti kontaktiniu būdu. Tiesa, kitiems neformalaus ugdymo organizatoriams nurodoma vykdyti užsiėmimus nuotoliniu būdu. Kodėl veikiantis Radviliškio baseinas negali vykdyti neformalaus ugdymo, lieka neatsakyta.

Apribojimus mažinantys sprendimai buvo priimti, nes epidemiologinė situacija rajone yra pagerėjusi, o Radviliškio rajonas pagal šios dienos duomenis yra 8 Lietuvoje su 160 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Bet dar kol kas veiks mobilusis punktas.

Visą informaciją galite perskaityti čia.

 

Palikti komentarą

avatar