Radviliškio Central Hotel – masinės muštynės

0
2783
Penktadienio vakarą Central Hotel viešbutyje Radvilų gatvėje buvo sumušta sutuoktinių pora. Radviliškio policija aiškinasi priežastis. Viešbučio nuotrauka iš Facebook paskyros.

Penktadienio vėlų vakarą į Central Hotel skubėjo policija – buvo gautas pranešimas apie muštynes, kurių metu nukentėjo sutuoktinių pora. Sumušta 42 metų amžiaus moteris buvo stipriai išgėrusi: pareigūnai jai nustatė net 2,29 promilių girtumą. Jos bendraamžis sutuoktinis buvo blaivesnis, į alkotesterį įpūtė 1,43 promilės.

Dėl ko buvo sutrikdyta viešoji tvarka, aiškinasi Radviliškio rajono policijos komisariatas, kurio pareigūnai kol kas nenustatė mušeikų tapatybių, nors anot kai kurių liudininkų, juos taip pat patikrino atvykę policininkai. Redakcijos žiniomis, vienas užpuolikų yra kareivis arba dirbantis kareivinėse. Dėl muštynių sukėlimo įtariami du vyrai yra šiuo metu paieškomi policijos pareigūnų.

Abu nukentėjusieji po medikų apžiūros sumušimus gydosi namuose. Jei pasitvirtins įtarimai dėl viešosios tvarkos sutrikdymo, mušeikoms gresia kalėjimas iki dvejų metų. Tačiau teisme smurtautojai galėtų išsisukti viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia