Radviliškio futbolininkai namuose nugalėjo Joniškio komandą

0
214
Niekas neabejojo radviliškiečių pranašumu, bet rungtynių pabaigoje Joniškio ekipa pabandė pateikti nemalonų siurprizą pergale patikėjusiems šeimininkams. R.Benaičio nuotrauka.

Rugpjūčio 23 vakarą centriniame miesto stadione radviliškiečiai priėmė III lygos autsaiderius “Saned” B komandą iš Joniškio. Kad FSK “Radviliškis” susitikimo favoritai, niekam nekėlė abejonių nuo pat rungtynių pradžios. Galutinis rezultatas 4-2 nieko per daug nenustebino, nors rungtynių pabaigoje joniškiečiai, į pagalbą pasitelkę ne vieną, o net keletą legionierių iš užsienio, bandė įkąsti vieniems grupės lyderių. Bet Mindaugo Urnonavičiaus auklėtiniai atsilaikė ir pergalės iš savo rankų neišleido.

Rungtynės prasidėjo greitu įvarčių į svečių vartus. Jau ketvirtąją minutę pasižymėjo Marius Baziulis išvedęs komandą į priekį. Nors šeimininkai apgulė svečių komandos vartus, tačiau rezultatas nesikeitė iki pat pirmojo kėlinio pabaigos. Beje, prieš pertrauką geltona kortele buvo nubaustas Daniel Taiwo Matthew.

Po pertraukos ant vejos sugrįžę futbolininkai žiūrovus pradžiugino įvarčių gausa. Antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo Darius Basevičius, Nerijus Volkovas ir Gytis Virozerovas. Rezultatas 4-0 supykdė svečius, kurie pakilo į šturmą. Be to, Joniškio komandos aistras turėjo gesinti ir aikštės arbitras Valdemaras Palubinskas, kuris dviems svečių komandos žaidėjams parodė geltonas korteles. Tai nesustabdė “Saned” komandos, kurios pastangos netrukus atsipirko. 79 -ąją minutę radviliškietį Matą Rimkūną nuginklavo Rašid Guerguab. Bet to buvo per maža ir svečiai toliau įnirtingai kontraatakavo. Per papildomą pridėtą laiką už šiurkštų taisyklių pažeidimą teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį sėkmingai realizavo Kenverlen Damian Lopez Salgado, priešininkų vartų sargas. Netrukus nuaidėjo finalinis teisėjo švilpukas, o pergalė 4-2 rezultatu Radviliškio komandą iškėlė į pirmąją grupės vietą.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia