“Radviliškio krašto” redaktorė G.Vileikienė pateko į eismo įvykį – partrenktas vaikas

0
844
Avarijoje buvusi politiko laikraščio redaktorė nesijaučia labai kalta.
Dovanos

Vakar prieš prasidedant darbo dienai Radviliškio miesto sankryžoje šalia mašinų gamyklos įvyko eismo incidentas. Į  moters vairuojančios Opel Astra automobilį atsitrenkė per perėją važiavęs dviratininkas. Vėliau paaiškėjo, kad už mašinos vairo sėdėjo 1995 metais gimusi Gertrūda Vileikienė, o partrenktasis tebuvo vos 2007 metų gimimo.

Anot Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Gailutės Smagriūnienės, “dviratininką medikai išvežė į gydymo įstaigą, kurioje jam nustatyti alkūnės ir nugaros nubrozdinimai.” Policija nepradėjo ikiteisminio tyrimo.

Pačios redaktorės viešai pateiktas komentaras, kurį išplatino tik po to, kai įvykiu pradėjo domėtis žurnalistai. “Net keista rašyti tokia tema, nes niekad sau nepriskyriau per daug garbės būti įdomia, populiaria tiek, kad apie mane reikėtų rinkti informaciją straipsniui. O ir ne bet kokiam, o mėginančiam įkąsti, apjuodinti. Dėl ko tai? Neabejotinai dėl to, kad vienas kitas mano rašytas, redaguotas sakinys neatitiko vietinių politikų ar žurnalistų interesų. Taip, visi mano artimos aplinkos žmonės, bendradarbiai žino, kad vakar ryte man pirmą kartą gyvenime teko patirti siaubą keliantį įvykį. Važiuodama automobiliu sankryžoje susidūriau su dviratininku. Sankryža dviračiu važiuojantis paauglys susidūrė su mano automobiliu. Abu šioje situacijoje turime tam tikros kaltės: aš, kad per mažai apsidairiau, jis, kad įlėkė į sankryža nenulipęs nuo dviračio. Man šioje situacijoje svarbiausia, kad vaikinas sveikas, tik nubrozdinta ranka. Siaubingai išsigandome abu, bet džiaugiamės, kad šis mūsų susidūrimas baigėsi ir taikiai, ir be rimtų sužalojimų. Bet kas šioje situacijoje neduoda ramybės? Kol mes abu toliau iškeliavome gyventi savo gyvenimus, vienas žurnalistas-politikierius, iš šios istorijos mėgina padaryti kriminalą, ieško būtų apjuodinti. Tai ne pirmas toks bandymas. Šiaip, nelabai man jie ir įdomūs. Tiesiog nenoriu, kad iš šios istorijos būtų daromas cirkas ir į ją įtraukiamas niekuo dėtas paauglys. Tik tiek… Tie, kurie mane pažįsta, žino ir kokiomis vertybėmis vadovaujuosi, ir kaip vertinu savo darbą bei vietos politikų batalijas, kurios man nei per daug gyvenime rūpi, nei daro įtakos asmeniniams požiūriams ar sprendimams”, – išdėstė savo poziciją į avariją, kurioje buvo sužalotas vaikas, politikui G.Lipnevičiui dirbanti G.Vileikienė.

Ankstesnis straipsnisVTEK: politikas G.Lipnevičius šiurkščiai pažeidė įstatymą
Kitas straipsnisŠeduvė teisiama už motociklininko iš Ispanijos pražudymą

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia