Radviliškio krepšininkai vis dar nenugalėti – namuose patiesė studentus iš VDU

0
349
Radviliškis vis dar nenugalėtas šį sezoną.

Trenerio Algio Pipiro vadovaujami oranžinio kamuolio meistrai šiemet dar nepatyrė pralaimėjimo kartėlio. Šiandieninėje dvikovoje grupės lyderiams iššūkį metė jaunimas iš Vytauto Didžiojo universiteto. Akistata vyko Radviliškio miesto arenoje ir lenktynėse, kas įmes daugiau taškų laimėjo šeimininkai. Jie surinko 99, kai į savo krepšį praleido 86.

Pirmajame kėlinyje radviliškiečiai susikrovė nedidelį pranašumą, kurį beje ir išlaikė iki varžybų pabaigos. Nors svečiams laikas nuo laiko pavykdavo priartėti, tačiau šeimininkai pernelyg arti neprisileisdavo ir po sėkmingų atakų vėl nutoldavo. Po pirmųjų dešimties minučių švieslentė fiksavo 26-15 rezultatą, o antrajame VDU-2 komandai pavyko skirtumą sumažinti dviem taškais. Į ilgąją pertrauką krepšininkai išėjo esant 50-41 rezultatui.

Po pertraukos vaizdas ant parketo nelabai keitėsi – jaunieji VDU krepšininkai bandė greičiu apžaisti oponentus, tačiau pastarųjų patirtis neleido išsipildyti studentų norams. Trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius laimėjo radviliškiečiai dviejų taškų persvaromis, nors paskutines dešimt minučių buvo labai rezultatyvios. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai įmėtė beveik trečdalį visų per rungtynes pelnytų taškų. Finalinis teisėjų švilpukas užfiksavo vienuoliktą radviliškiečių pergalę šiame sezone.

Šį kartą naudingiausias ir daugiausiai taškų pelnęs žaidėjas buvo iš svečių komandos – Nojus Lebskas pelnė 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus. Aivaras Kvederavičius iš KK “Radviliškis” pelnė 18 taškų (23 naudingumo balai). Prie pergalės svariai prisidėjo ir Benas Beresnevičius su 15 taškų, 7 atkovotais kamuoliais (22 naudingumo balai). Nors Almantas Pakarklis nemažai prisidėjo taškais prie pergalės, bet jo naudingumas buvo gerokai mažesnis. Pergalę radviliškiečiai laimėjo taikliau atakuodami iš tritaškių zonos – jie įmėtė 14 iš 37 bandymų, kai VDU studentai 9 iš 35 tolimų metimų.

Artimiausi Radviliškio varžovai bus KTU ekipa, o dvikova ir vėl vyks namuose gruodžio 22 dieną. KTU su penkiomis laimėtomis rungtynėmis iš devynių yra šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia