Radviliškio ligoninėje dar vienas skandalas: pacientus galėjo priimti girtas personalas. Papildyta ligoninės komentaru

1
8783
V.Smalinsko vadovaujamos įstaigos personalas galėjo būti girtas sausio 1-ąją dieną. Ligoninės vadovas situacijos kol kas nepakomentavo.

„Sveiki, ką tik pristatė į ligoninę, o puse seselių girtų“, – taip susisiekusi su redakcija parašė pacientė Danguolė F. (tikrasis vardas redakcijai žinomas). Jauną moterį į ligoninę atvežė pažįstami sausio 1-ąją dieną apie vidurdienį, kadangi moteris labai išbalo ir ją pradėjo purtyti drebulys. Ligonė tvirtina nebuvo praradusi sąmonės dėl ją jau savaitę kamavusių skausmų šone, todėl girdėjo medicinos seselių tarpusavio pokalbį pro pravertas palatos duris: „trauk, trauk, niekas nemato.“

Toks Priėmimo ir skubiosios pagalbos medicinos slaugytojų ar kito personalo elgesys nustebino Danguolę. Ji rašė redakcijai: “pirmąkart man tokia situacija, aš ir taip pas tuos daktarus nesikreipiu. [Aš] gulėjau palatoj ir buvo duris paliktos atidarytos ir vien iš kalbos girdėjosi, kad girtos. Ir dar vis sakė: “trauk, trauk, niekas nemato.” Be to, pacientė tikina, kad ją viena slaugytoja apšaukė. „Buvo viena sesele, į kuodą susisukus plaukus, tokia blondinė. Tai ji mane ir bomže išvadino, ir valkata“, – prisimena jauna moteris su nuoskauda. Ji tikino nekvietusi policijos, nes nežinojusi kaip reikėtų pasielgti tokioje situacijoje, kai kyla įtarimų dėl medicinos personalo blaivumo.  

Redakcija kreipėsi į Radviliškio ligoninės direktorių V.Smalinską, kad pakomentuotų pacientės Danguolės F. nusiskundimą. Vadovui paklausimas buvo išsiųstas sausio 2-os dienos devintą valandą ryte, o atsakymą ligoninės vardu administratorė Jurgita Kerpienė atsiuntė tik sausio 3-ios dienos rytą. Kodėl buvo delsiama atsakyti iš karto, nelaukiant visos paros, nėra žinoma.

“Radviliškio ligoninėje alkoholio vartojimas netoleruojamas. Įstaigos administracija atsakingai nagrinėja visus atvejus, susijusius su darbo drausmės pažeidimais (taip pat ir alkoholio vartojimu darbo vietoje).
Atkreipiame dėmesį, kad ligoninėje dirbama su įvairiais pacientais. Dalis jų, dėl savo fizinės, psichologinės ar neblaivios būsenos, elgiasi neadekvačiai. Tokie asmenys gali neteisingai interpretuoti įvairias situacijas.
Jei turite įtarimų, kad Ligoninės darbuotojai galimai yra neblaivūs, prašome nedelsiant pranešti įstaigos administracijai telefonu 8 422 52 435 (Administracijos ne darbo valandomis – 8 422 54 172). Praėjus 24 val. ir daugiau nebėra galimybės nustatyti tokio darbo drausmės pažeidimo”, – raštu atsiųstame komentare ligoninės administracijos poziciją išdėstė J.Kerpienė.

 

 

1 KOMENTARAS

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia