Su kyšiu pagautą Tarybos narę V.Janulaitienę tikriausiai pakeis K.Augulis

0
4021
Buvusios socdemės godumas pakišo koją - už kyšių ėmimą jai skirta įspūdinga baudą. Be to, ji prarado Tarybos nario mandatą ir neteko galimybės dar kartą kandidatuoti pavasarį vykusiuose savivaldos rinkimuose.

Ilgametė vietos politikė Vida Janulaitienė traukiasi iš politikos. Tiesa, ne savo noru, o dėl nepalankių aplinkybių. Radviliškio poliklinikoje dirbančią medikę Specialiųjų tyrimų tarnybos agentai prigavo imančią kyšius iš pacientų. Portalo šaltinių duomenimis, socialdemokratė ne tik pasitraukė iš partijos, bet ir atsisakė Tarybos nario mandato.

STT atstovė Julija GOROVNIOVAITĖ, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Komunikacijos skyriaus vyresnioji specialistė, patvirtino faktą dėl galimai padaryto korupcinio nusikaltimo. „Įtarimai Vidai Janulaitienei, kaip VšĮ Radviliškio rajono pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojai, pareikšti dėl galimai priimtų kyšių už teisėtą veikimą vykdant įgaliojimus (už medicininę apžiūrą, konsultaciją, siuntimų gydymui išrašymą). Šis atvejis yra didesnio tyrimo dalis, kuriame dar vykdomi procesiniai veiksmai ir įtariamųjų skaičius gali būti didesnis. Apie šį tyrimą daugiau informacijos bus pateikta, kai tai nebepakenks tyrimo eigai. Šį tyrimą vykdo Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai, kontroliuoja Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Andrej Mirnyj”, – komentarą raštu atsiuntė tarnybos atstovė spaudai.

Jei Vyriausioji rinkimų komisija patvirtins V.Janulaitienės mandato atsisakymą, jos vietą taryboje turėtų pakeisti Kazimieras Augulis. Socialdemokratas praeituose rinkimuose liko šeštas partijos sąraše. VRK atstovai susisiekė su rajono meru Vytautu Simeliu, kuriam pasakė apie pokyčius taryboje. Artimiausias Tarybos posėdis numatytas vasario pradžioje.

Buvęs rajono vicemeras K.Augulis turėtų pakeisti mandato atsisakiusią V.Janulaitienę.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia