Radviliškio rajone – smurto banga

0
609
Smurto banga Radviliškio rajone.
Smurto banga Radviliškio rajone.

Prasidėjus savaitgaliui Radviliškio rajono policijos pareigūnams buvo labai darbingas. Policija nespėjo vykti į iškvietimus visame rajone.

Gegužės 7 dieną Šaukote po apsižodžiavimo 23 metų vyras susimušė su ketveriais metais vyresniu vyru. Konfliktas vyko netoli Pievų gatvėje esančio nuosavo namo. Nors įtariama, kad abu muštynėse dalyvavę vyrai buvo neblaivūs, jiems girtumas nebuvo nustatytas. Po medikų apžiūros Radviliškio ligoninėje sumuštasis buvo paleistas, tuo tarpu mušeika kol kas slapstosi nuo policijos.

Kitą dieną Pakiršinyje neblaivus 47 metų vyras smurtavo prieš buvusią 61 metų sugyventinę. Taikos gatvėje esančiuose namuose įvykusio konflikto priežasčių tyrimas gali užtrukti, nes vyras pasišalino ir yra ieškomas policijos pareigūnų. Tuo tarpu moteris atsisakė medikų pagalbos.

Tos pačios dienos vakarą Čiutelių kaime 53 metų girtas vyras rankomis smaugė trimis metais vyresnę sugyventinę. Be to, ji buvo sumušta. Tiesa, abu buvo išgėrę – policija vyrui nustatė 2,19 promilių, o sumuštajai 1,48 promilių. Nors moteris dėl sukelto fizinio skausmo į medikus nesikreipė, tačiau pareigūnai vyrą sulaikė uždarydami į areštinę.

Nepraėjus valandai, bendrasis pagalbos centras gavo pagalbos skambutį iš Radviliškio miesto Žaliosios gatvės. Ten 45 metų vyras sumušė trimis metais vyresnę, bet girtesnę gyvenimo draugę. Jai buvo nustatytas 1,82 promilių girtumas, kai vyras pripūtė 1,50 promilės. Sumuštoji taip pat nesikreipė į gydymo įstaigas.

Visiems smurtautojams gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba areštas ar net laisvės atėmimas iki dvejų metų.

 

Palikti komentarą

avatar