Radviliškio rajone – trys nauji COVID-19 atvejai

0
876
Statistikos departamento duomenimis, pranešama apie keturias naujas mirtis nuo COVID-19 Radviliškio rajone.

Šiandien pranešta, kad Radviliškio rajone yra naujų COVID-19 atvejų. Bent du atvejai susiję su Radviliškio ligonine. Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus dviems pacientams buvo diagnozuotas COVID-19, pranešama Radviliškio rajono savivaldybės Facebook paskyroje. Pranešime taip pat rašoma, kad vienas susirgęs pacientas yra išvežtas į Šiaulių infekcinę ligoninę.

Radviliškio ligoninės direktorius Vaidas Smalinskas nieko daugiau negalėjo pakomentuoti, išskyrus tai, kad ligoninėje draudžiamas bet koks ligonių lankymas. Galima pažymėti, kad jo vadovaujama įstaiga gegužę atliko viešųjų pirkimų už 1,6 mln. sumą, tarp kurių buvo ir apsaugos priemonių įsigijimas.

Justinas Pranys, ekstremalių situacijų komisijos operacijų centro koordinatorius, siūlo nepanikuoti, nes situacija, anot jo, yra valdoma.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai renka duomenis ir teikia rekomendacijas apie tolesnius veiksmus.

Šiandien 9 valandą ryte vyko pasitarimas tarp rajono savivaldybės vadovų ir Radviliškio miesto sveikatos įstaigų direktorių bei seniūnijos atstovų. Koks susitikimo tikslas – neatskleista, tik vėliau paviešinta informacija apie naujus užkrečiamos ligos susirgimo atvejus.

Palikti komentarą

avatar