Radviliškyje vyko karatė Lietuvos čempionatas

0
178
Lietuvos karatė čempionate, kuris įvyko Radviliškyje, vietos klubo sportininkai iškovojo 3 aukso, 5 sidabro ir vieną bronzos medalį. Klubo nuotrauka.
Kasmet vykstantis Lietuvos WKF karatė čempionatas suburia sportininkus iš visos Lietuvos – jie varžosi dėl vietos Lietuvos rinktinėje. Lapkričio 18 dieną į Radviliškį sugužėjo apie 140 sportininkų, iš kurių 60 dalyvavo Lietuvos WKF karatė čempionate. Jaunesni nei 14 metų sportininkai varžėsi Lietuvos WKF karatė vaikų taurės varžybose.
Radviliškyje vykusiame čempionate sporto klubą “Rytų Kovotojas” atstovavo 8 sportininkai, iš kurių net trys 3 tapo Lietuvos čempionais, 5 laimėjo sidabro medalius, o dar vienas iškovojo bronzos medalį. Lietuvos vaikų taurės varžybose dalyvavo taip pat 8 klubo sportininkai. Jie laimėjo 3 medalius.
Bendroje klubų įskaitoje sporto klubas “Rytų Kovotojas” užėmė antrą vietą iš 15 dalyvavusių Lietuvos klubų.