Šeduvos kultūros centrą paliko direktorius V.Katutis – laikinai vadovaus konservatorė I.Staniulienė

0
6115
Centrą palikus V.Katučiui laikinai įstaigai vadovauti paskirta I.Staniulienė.

Prieš keletą dienų Šeduvos miestelio kultūriniu gyvenimu besirūpinantį kolektyvą paliko 35 metų direktorius Vaidotas Katutis. Jis Šeduvos kultūros ir amatų centro vadovo posto atsisakė po to, kai laimėjo konkursą Šiaulių koncertinės įstaigos „Saulė“ direktoriaus pareigoms užimti.

V.Katutis yra šiaulietis ir prieš du metus įgijo viešojo administravimo magistro laipsnį. Jis groja Šiaulių grupėje „Kitava“. Be to, aukštąjį magistrinį išsilavinimą turintis V.Katutis šiemet pabandė pasukti į politiką, tiesa, nesėkmingai. Jaunas vadovas kartu su Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Šiaulių skyriumi kandidatavo į miesto Tarybą. Sąraše liko aštuntas.

Radviliškio rajono savivaldybės mero Kazimiero Račkauskio potvarkiu laikinai biudžetinei įstaigai vadovaus 63 metų šeduvė Izolina Stanulienė, turinti menų magistro laipsnį. Įstaigoje, turinčioje daugiau nei 20 darbuotojų, laikinai direktorės pareigas einanti I.Staniulienė yra centro vyr. režisierė ir vadovauja gerai žinomai humoro grupei „Sprandžina“. I.Staniulienė yra konservatorė, su kuriais ne vieną sykį siekė Tarybos nario mandato, bet nesėkmingai. Taip pat ir pavasarį vykusiuose vietos savivaldos rinkimuose ji kėlė kandidatūrą ir liko 17-a sąraše.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia